Informacje30 stycznia 2008, 00:00,

Zaproszenie na JASE£KA do budynku OSP w Jeziórku

Dzieci ze świetlicy w Jeziórku oraz Stowarzyszenie Ustanów serdecznie zapraszają na JASE£KA, które odbędą się w najbliższą niedzielę 3 lutego 2008 roku, o godzinie 17:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej OSP w Jeziórku. Organizatorzy Jasełek, zapewniają miłą atmosferę, kawę i herbatę, oraz proszą gości o przyniesienie ciast i słodyczy. Zapraszamy na Jasełka. Informacja o Jasełkach pochodzi z oficjalnego serwisu internetowego miejscowości Ustanów: www.ustanow.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PRAżMÓW

Polecane dla Ciebie

Informacje27 stycznia 2008, 00:00,

Klub Rodziców Piaseczno - Grupa Zabawowa w Piasecznie

Jesteśmy grupą mam, ale chcemy naszą inicjatywę kierować do całych rodzin, nie dyskryminując tatusiów. Naszą grupę nazwałyśmy Klub Rodziców - Grupa Zabawowa w Piasecznie. Są wśród nas mamy z dziećmi prawie 3-letnimi, ale i Maluszki kilkumiesięczne. Termin i miejsce naszych spotkań, jest wciąż ten sam - zapraszamy w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00. Spotkania odbywają się w świetlicy Ośrodka Kultury w Piasecznie, przy ul. Sikorskiego 1a.

Klub Rodziców Piaseczno - Grupa Zabawowa w Piasecznie

Klub Rodziców Grupa Zabawowa w Piasecznie: proponujemy luźny, rodzinny klimat spotkań. Dzieci mogą się tu bawić ze swoimi rówieśnikami i nie tylko, a dorośli urządzać pogaduchy i wymieniać się swoimi doświadczeniami wychowawczymi. W programie spotkań, przewidziane są także zabawy plastyczne, rytmiczne i śpiewanki. Zajęcia są bezpłatne, inicjatywa ma charakter całkowicie społeczny. Bliższych informacji udziela Magda Zygadło: wojmadzia@poczta.onet.pl lub telefonicznie 0660-412-744. Zapraszamy wszystkich chętnych bardzo serdecznie już w najbliższy wtorek! Przyłącz się do Klubu Rodziców Grupy Zabawowej w Piasecznie!

Poprzednie informacje w prywatnym serwisie e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Grupa Zabawowa Piaseczno zabawki dla maluchów (2007-12-18), Grupa Zabawowa w Piasecznie informacja dla mam (2007-12-07), oraz spotkania dla mam i małych dzieci (2007-11-30). Zapraszam do rozmowy na forum powiatu piaseczyńskiego w wątku: Grupa Zabawowa Piaseczno. Przekażcie informację o Klubie Rodziców Grupie Zabawowej w Piasecznie, potencjalnie zainteresowanym rodzicom. Zapraszamy!
autor/źródło: Justyna Ciećwierz - Klub Rodziców Grupa Zabawowa Piaseczno