Informacje30 stycznia 2008, 00:00,

Zaproszenie na JASE£KA do budynku OSP w Jeziórku

Dzieci ze świetlicy w Jeziórku oraz Stowarzyszenie Ustanów serdecznie zapraszają na JASE£KA, które odbędą się w najbliższą niedzielę 3 lutego 2008 roku, o godzinie 17:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej OSP w Jeziórku. Organizatorzy Jasełek, zapewniają miłą atmosferę, kawę i herbatę, oraz proszą gości o przyniesienie ciast i słodyczy. Zapraszamy na Jasełka. Informacja o Jasełkach pochodzi z oficjalnego serwisu internetowego miejscowości Ustanów: www.ustanow.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PRAżMÓW

Polecane dla Ciebie

Informacje31 stycznia 2008, 00:00,

Ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza na zajęcia sportowe w czasie zbliżających się ferii zimowych. GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i wychowawczej, a wszystko to w ramach akcji: ZIMA W MIEŚCIE. Tygodniowy plan zajęć, dostępny jest na stronie GOSiR: www.gosir-piaseczno.pl .doc (współpracują z nami).

Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno