Informacje9 czerwca 2013, 00:00,

Zapraszamy na Turniej o Puchar Gołkowa 2013

Piaseczyńska Grupa Obywatelska, Adam Rosa, Michał Rosa radny Rady Miejskiej w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki w Piasecznie serdecznie zapraszają na Turniej o Puchar Gołkowa 2013, który odbędzie się 22 czerwca 2013 roku start o godz. 8.15, finał około godz. 20.45 Miejsce: Boisko przy Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie ul. Główna 50, Piaseczno (Gołków Letnisko). Zapisy do 14 czerwca 2013 roku przez maila: puchargolkowa@interia.pl

TURNIEJ O PUCHAR GO£KOWA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 czerwca 2013, 00:00,

Gołków Cup w Turnieju Koszykówki Dziewcząt zdobyty przez drużynę MUKS PIASECZNO I

W weekend 31.05 - 2.06.2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Gołkowie odbył się już V Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt R.2001 i młodsze. Zawody organizowane przez Zespół Szkół Publicznych w Gołkowie, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Piaseczno” oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie zwyciężyła drużyna gospodarzy MUKS PIASECZNO I prowadzona przez trenerkę Annę Krasuską, drugie miejsce zajęła drużyna z £ap – UKS JEDYNKA £APY, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Ełku – UKS TRÓJKA E£K. Czwarte miejsce zajęła druga drużyna MUKS –u PIASECZNO, dla której to olbrzymi sukces, bowiem to młoda drużyna, a większość zawodniczek to 2002 rocznik, część zaczęła trenować dopiero niedawno, tym bardziej cieszy IV miejsce.

GO£KÓW CUP ZDOBYTY PRZEZ DRUżYNę MUKS PIASECZNO I

Trzydniowe zmagania koszykarek, które przyjechały na „GO£KÓW CUP”, stały na bardzo wysokim poziomie. Mecze były zacięte, a zawodniczki walczyły o każdy zdobyty kosz . Ponadto ważna była atmosfera, która za sprawą rodziców oraz całych rodzin zgromadzonych na hali powodowała podniosłą, rodzinną i miłą otoczkę zmagań sportowych. Organizacja turnieju także stała na najwyższym poziomie, świadczy o tym chociażby chęć przyjazdu wszystkich drużyn na kolejny GO£KÓW CUP. Gratką dla wszystkich kibiców śledzących zmagania koszykarek, a także dla samych uczestniczek był mecz półfinałowy pomiędzy drużynami MUKS PIASECZNO I – MUKS PIASECZNO II. W tym meczu nie wynik był najważniejszy, a dobra zabawa i przyjaźń pomiędzy zawodniczkami, które na co dzień trenują razem. Podczas meczu na boisko wbiegła także trenerka Krasuska Anna by razem z dzieciakami pograć w kosza, było wesoło, a mecz odbywał się przy muzyce, co dodatkowo uatrakcyjniło grę.

GO£KÓW CUP ZDOBYTY PRZEZ DRUżYNę MUKS PIASECZNO I

Mecz TRENERZY kontra DZIECI, który odbył się w sobotni wieczór, był dużą atrakcją dla gości, którzy przez 3 dni nocowali w ZS w Piasecznie. Drużyna gwiazd Dzieciaków toczyła boje z trenerami, ostatecznie mecz zakończył się remisem 30:30. Lecz nie wynik liczył się w tym spotkaniu, a zabawa. Zawodniczki otrzymały nagrody, puchary i medale z rąk pani dyrektor Alicji Czarneckiej, o której puchar toczyły się boje oraz od innych gości turnieju: pana wiceburmistrza Daniela Putkiewicza, pana Piotra Obłozy – przewodniczącego Rady Miejskiej w Piasecznie, pana Macieja Gładysza – prezesa MUKS PIASECZNO, pani Andżeliki Piwarskiej wiceprzewodniczącej Rady Rodziców ZS w Gołkowie oraz od innych zaproszonych gości. Gratulacje wraz z olbrzymim bukietem kwiatów z rąk pani dyrektor Alicji Czarneckiej odebrała także pani Anna Krasuska , która już od pięciu lat z tak dużym powodzeniem i rozmachem organizuje GO£KÓW CUP , a dodatkowo jeszcze zdobywa najwyższe laury sportowe ze swoimi drużynami – gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

KLASYFIKACJA KOńCOWA DRUżYNOWA:

1. MUKS PIASECZNO I
2. UKS JEDYNKA £APY
3. UKS TRÓJKA E£K
4. MUKS PIASECZNO II
5. UKS ORKAN ZAMBRÓW
6. UKS TRÓJKA żYRARDÓW
7. MG UKS KOZIENICE
8. MLKS RZESZÓW

KLASYFIKACJA KOńCOWA INDYWIDUALNA:

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA DRUżYNY:
1. MUKS PIASECZNO I – TLAK ZUZANNA