Informacje26 maja 2012, 00:00,

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Konstancinie

Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny w Konstancinie. Rodzinna impreza odbędzie się 26 maja 2012 roku w godz. 11-15 na terenie szkoły, przy ulicy Wojewódzkiej 12 w Konstancinie. W programie przewidziano m.in. liczne gry i zabawy, wielkie dmuchańce i eurobungy dla najmłodszych, a także występy artystyczne uczniów. Podczas pikniku odbędą się również zabawy interaktywne, turniej multimedialny, zabawy sportowe, trójmecz rodzice – uczniowie - radni, przejażdżki autkiem oraz malowanie buziek. Nie zabraknie pokazów medycznych oraz straży pożarne i wiele innych. Zapraszamy!

PIKNIK RODZINNY W KONSTANCINIE

Program Pikniku Rodzinnego w Konstancinie

11:00 - Powitanie Gości
11:05-11:45 - Występ z okazji Dnia Mamy (zerówka)
11:45-12:00 - Pokaz tańca dla mam (zumba)
12:05-12:25 - Występ studia tańca Egurolla
12:30 - Zabawa: Kto ma większe serce?
12:40-13:00 - Występ uczniów Szkoły Muzycznej
13:00-13:10 - Zabawa: Kto ma większe serce?
13:10-13:25 - Występ chóru "Jedynka"
13:25 - Zabawa: Kto ma większe serce?
13:40-14:00 - Występ w języku angielskim
14:00 - Zabawa: Kto ma większe serce?
14:15 - Losowanie nagród (voucher na wyjazd wakacyjny Biura Podróży "Chris", samochody na weekend)
14:30 - Występ w języku angielskim.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje26 maja 2012, 00:00,

27 maja odbędą się Zielone Świątki w Ciszycy

27 maja 2012 roku zapraszamy na Zielone Świątki w Ciszycy. Zapraszamy do wspólnego biesiadowania i tańców do białego rana, w programie imprezy koncert zespołu żUKI, występ dedykowany jest także Jubileuszom 50. lecia kariery The Beatles i 25. lecia żuków. Ponadto wiele atrakcji i zabaw dla dzieci i młodzieży oraz przeloty helikopterem firmy Sky Poland. Zapraszam w imieniu organizatorów.

Zielone Świątki w Ciszycy

Zielone Świątki w Ciszycy program:

15.00 - Msza Święta
16.00 - Występ zespołu parafialnego pod kierownictwem Krzysztofa Głowackiego
16.45 - Występ zespołów Powsinianie oraz Kuźnia Artystyczna z Centrum Kultury Wilanów pod kierownictwem Roberta Woźniaka
18.30 - Koncert zespołu żuki
20.00 - zabawa taneczna

Zielone Świątki w tradycji ludowej rozpoczynały lato. Był to czas przejścia, niezwykle ważny dla roślin, zwierząt i ludzi. Do magicznych i tajemniczych obrzędów wykorzystywano głównie zielone gałęzie, kojarzone przede wszystkim z Wielkanocą. Wszystkie te magiczne czynności i zabiegi miały doprowadzić do pomyślności żniw, ochronić zboża przed szkodnikami. W Ciszycy obchody Zielonych Świątek, to już tradycja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna