Informacje28 marca 2007, 00:00,

Zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Chylickiej

Dobiega końca budowa odcinka ulicy Prusa pomiędzy ulicą Kościelną a Chylicką. W szybkim tempie, niespełna 3 tygodni, budowlańcy położyli nową nawierzchnię na całym odcinku oraz ułożyli pierwsze rondo przy skrzyżowaniu z ulicą Chylicką. Trwają obecnie ostatnie prace, a wykonawca planuje budowę kolejnego odcinka. Od dnia 28 marca 2007 zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Chylickiej, pomiędzy ulicą Prusa i Długą.

Przebudowa drogi w gminie Konstancin Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Objazdy dla komunikacji publicznej zostały poprowadzone zgodnie z załączoną mapką w kierunku Piaseczna trasa objazdu pozostaje bez zmian, natomiast w kierunku Warszawy autobusy pojadą od ul. Długiej: Chylicką, Sułkowskiego, Rycerską. Dalej pojadą ulicą Prusa po swojej podstawowej trasie.

źródło informacji i zdjęcie: www.konstancinjeziorna.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje28 marca 2007, 00:00,

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin wygrał dwa mecze

W miniony weekend 24-25 marca 2007 roku SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin rozegrał dwa mecze w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach. Tym razem przeciwnikiem była debiutująca w najwyższej klasie rozgrywkowej drużyna Startu Katowice. Oba mecze rozegrane zostały w hali należącej do kompleksu sportowego Stadionu Śląskiego zwanego Narodowym.

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin

Oba mecze przebiegały zdecydowanie pod dyktando teamu konstancińskiego. Szkolny Klub Sportowy Konstancin aspirujący do walki o najwyższe cele rozgrywek w tym sezonie nie pozostawił katowickiej drużynie żadnych złudzeń. O ile pierwsze kwarty obu spotkań rozbudziły w drużynie Startu nadzieje na korzystny wynik, o tyle następne odsłony obu pojedynków zdecydowanie odzwierciedlały pozycję obu ekip w tegorocznych rozgrywkach. Oba wyniki 27:66 (mecz sobotni) oraz 31:75 (spotkanie niedzielne) dokumentują zdecydowaną przewagę SKS-u z Konstancina. Najlepszym strzelcem zespołu w obu meczach był Rafał Tyburowski zdobywca 49 punktów, dzielnie wtórował mu będący "na fali wznoszącej" Paweł Jaszczołt, który zdobył 33 punkty. Gratulujemy!

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl

Dodatkowe informacje o SKS Konstancin:Szkolny Klub Sportowy Konstancin powstał w latach 90-tych przy Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie. Wiodącymi dyscyplinami są szermierka i koszykówka. W 2004r. SKS Konstancin został brązowym medalistą rozgrywek PLKnW. Ten historyczny sukces drużyna powtórzyła w następnym sezonie rozgrywkowym. W tegorocznych rozgrywkach SKS Konstancin po raz trzeci obronił ten tytuł, ponad to po raz pierwszy w historii zawodnik SKS otrzymał zaszczytny tytuł najlepszego strzelca rozgrywek PLKnW. Więcej informacji o SKS Szkolnym Klubie Sportowym Konstancin możecie przeczytać na ich stronach: www.skskonstancin.pl lub www.skskonstancin.republika.pl