Informacje28 marca 2007, 00:00,

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin wygrał dwa mecze

W miniony weekend 24-25 marca 2007 roku SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin rozegrał dwa mecze w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach. Tym razem przeciwnikiem była debiutująca w najwyższej klasie rozgrywkowej drużyna Startu Katowice. Oba mecze rozegrane zostały w hali należącej do kompleksu sportowego Stadionu Śląskiego zwanego Narodowym.

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin

Oba mecze przebiegały zdecydowanie pod dyktando teamu konstancińskiego. Szkolny Klub Sportowy Konstancin aspirujący do walki o najwyższe cele rozgrywek w tym sezonie nie pozostawił katowickiej drużynie żadnych złudzeń. O ile pierwsze kwarty obu spotkań rozbudziły w drużynie Startu nadzieje na korzystny wynik, o tyle następne odsłony obu pojedynków zdecydowanie odzwierciedlały pozycję obu ekip w tegorocznych rozgrywkach. Oba wyniki 27:66 (mecz sobotni) oraz 31:75 (spotkanie niedzielne) dokumentują zdecydowaną przewagę SKS-u z Konstancina. Najlepszym strzelcem zespołu w obu meczach był Rafał Tyburowski zdobywca 49 punktów, dzielnie wtórował mu będący "na fali wznoszącej" Paweł Jaszczołt, który zdobył 33 punkty. Gratulujemy!

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl

Dodatkowe informacje o SKS Konstancin:Szkolny Klub Sportowy Konstancin powstał w latach 90-tych przy Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie. Wiodącymi dyscyplinami są szermierka i koszykówka. W 2004r. SKS Konstancin został brązowym medalistą rozgrywek PLKnW. Ten historyczny sukces drużyna powtórzyła w następnym sezonie rozgrywkowym. W tegorocznych rozgrywkach SKS Konstancin po raz trzeci obronił ten tytuł, ponad to po raz pierwszy w historii zawodnik SKS otrzymał zaszczytny tytuł najlepszego strzelca rozgrywek PLKnW. Więcej informacji o SKS Szkolnym Klubie Sportowym Konstancin możecie przeczytać na ich stronach: www.skskonstancin.pl lub www.skskonstancin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje28 marca 2007, 00:00,

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla młodzieży w GOSiR

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gminie Konstancin Jeziorna ogłasza zapisy na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży (szkoła podstawowa i gimnazjum) z: piłki siatkowej, piłki koszykowej, badmintona. Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej przy ul. żeromskiego 15 w soboty od godz. 10:00. Zapisy i informacje w biurze GOSiR w godz. 8:00-16:00, ul. żeromskiego 15, pok. 118.

źródło informacji: www.konstancinjeziorna.pl