Informacje7 sierpnia 2017, 07:00,

Zamknięcie skrzyżowania ulicy Zaleśnej z drogą powiatową 2811W


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W poniedziałek 7 sierpnia 2017 roku w godzinach 9:00-14:00 ponownie dla ruchu zamknięte zostanie skrzyżowanie ulicy Zaleśnej z drogą powiatową 2811W (Konstancin-Jeziorna - Baniocha) w miejscowości Borowina. Zalecane objazdy przez Szymanów, Kawęczynek do drogi wojewódzkiej nr 724. Komunikacja ZTM będzie kursowała bez zmian.

ZAMKNIĘCIE SKRZYŻOWANIA ULICY ZALEŚNEJ Z DROGĄ POWIATOWĄ 2811W

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 sierpnia 2017, 19:45,

Kobiety z 6. piętra - kino plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 sierpnia 2017 roku o godz. 21.45 zapraszamy do kina plenerowego w Konstancinie, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Kobiety z 6. piętra w reż. Philippe Le Guay. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

KOBIETY Z 6. PIĘTRA - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Kobiety z 6. piętra - Paryż, lata 60-te. Pewnego dnia rygorystyczny i poważny makler giełdowy, stateczny ojciec rodziny -Jean-Louis Joubert (Fabrise Luchini) odkrywa wesołą gromadkę hiszpanek, zamieszkujących…. szóste piętro mieszczańskiej kamienicy. Maria (Natalia Verbeke), młoda kobieta pracująca pod własnym dachem, sprawia, że Jean-Louis odkrywa jak bujne, kolorowe i pełne radości może być życie. Hiszpański świat kobiet z szóstego piętra, tak bardzo kontrastujący z jego dotychczasowym pełnym konwenansów środowiskiem, przyciąga go jak magnes. Zrównoważony makler w końcu ma okazję poznać różnorodne i kuszące smaki życia, krok po kroku odkrywając małe, codzienne przyjemności. Czy jednak naprawdę można zmienić swój styl życia w wieku 45 lat?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie