Informacje11 maja 2012, 00:00,

Wycieczka rowerowa - Gdzie nas koła poniosą

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr serdecznie zaprasza mieszkańców, na niedzielną wycieczkę rowerową w Lasy Chojnowskie. Wyjazd będzie pod hasłem: GDZIE NAS KO£A PONIOS¡. Planowane jest również ognisko, w związku z tym zabierzcie ze sobą coś na ząb. Dla wszystkich uczestników jest przewidziana niespodzianka, której sponsorem jest Przystań Rowerowa. Obywatele na rowery! Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę!

WYCIECZKA ROWEROWA - GDZIE NAS KO£A PONIOS¡

Zainteresowane osoby spotykają się 13 maja 2012 roku o godz. 10:00 na Placu Piłsudskiego (przy fontannie) w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce rowerowej, można znaleźć również na stronie internetowej Klubu Pędziwiatr: pedziwiatr.cba.pl. W imieniu organizatorów zapraszam na wycieczkę z Pędziwiatrem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 maja 2012, 00:00,

Zakończenie Akcji Przegląd Fitness Klubów

Bardzo serdecznie chcielibyśmy poinformować,  że przegląd fitness klubów na portalu powiat-piaseczynski.info dobiegł końca. Za udział chcielibyśmy podziękować: Fitness XPress, GREEN UP Fitness Club, RH Fitness, Pistacja Klub Wellness, NEW GYM. Mamy nadzieje, że nasi użytkownicy są zadowoleni z dostarczonych przez nas informacji jak i atrakcji. Cały przegląd ostatecznie zamykamy ankietą w, której możecie głosować na najlepszy waszym zdaniem zaprezentowany fitness klub. Spośród uczestników ankiety rozlosujemy miesięczny karnet na zajęcia do zwycięskiego fitness klubu.

Antkietę znajdziecie TUTAJ.

Pozdrawiamy serdecznie.