Informacje15 sierpnia 2013, 00:00,

W DÓ£ JEZIORKI - zapraszamy na IV wycieczkę rowerową z cyklu Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 sierpnia 2013 roku po raz czwarty zapraszamy na wycieczkę rowerową pt.: W DÓ£ JEZIORKI, z cyklu Chodź na rower. Uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać malownicze okolice Konstancina Jeziorny. Jak zawsze długość trasy do przejechania to 30-40 km, tempo jazdy rekreacyjne. Kto był już na naszych wycieczkach wie zapewne, że trzeba zabrać ze sobą: dobry humor, kamizelki odblaskowe (kto już dostał od nas), krem do opalania, kiełbaski oraz coś na komary. Zapraszamy na IV wycieczkę rowerową z cyklu Chodź na rower.

CHOD¬ NA ROWER! CYKLICZNE WYCIECZKI ROWEROWE Z PRZEWODNIKIEM

Stałym punktem naszych wycieczek jest ognisko integracyjne. Tym razem planujemy zrobić je w Czarnowie. Ruszamy w najbliższą niedzielę o godz. 10.00 z rynku w Piasecznie. Relacje z poprzednich wycieczek oraz kontakt do organizatora: www.chodz-na-rower.blogspot.com
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - Stowarzyszenie SIM Społeczna Inicjatywa Młodych

Napisz komentarz

Informacje16 sierpnia 2013, 00:00,

Spotkanie z reżyserem Janem Strękowskim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym zaprasza 17 sierpnia 2013 roku na plenerowe spotkanie z Janem Strękowskim - scenarzystą, pisarzem, reżyserem, niezwykłą osobowością i wspaniałym dokumentalistą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Kolonii Artystycznej przy ul. Dębowej 3. W programie: pokaz filmu "PEKIN" - tajemnice i ciekawostki najbardziej kontrowersyjnego budynku w Polsce - Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, dyskusja z autorem. Zapraszamy na sobotnie spotkanie z reżyserem Janem Strękowskim.

Spotkanie z reżyserem Janem Strękowskim w Zalesiu Dolnym

Jan Strękowski - scenarzysta, pisarz, reżyser, w okresie stanu wojennego, aktywny działacz Solidarności. 1991-1994 kierownik działu związkowego i z-ca redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”; w 2002 członek Zarządu Fundacji Ośrodka Karta. Od 1984 członek ZAKR, od 1989 SPP, od 1991 SDP, od 2002 Stowarzyszenia ZAiKS, od 2006 Stowarzyszenia Filmowców Polskich; od 2003 w Stowarzyszeniu Wolnego Słowa, współzałożyciel, członek Zarządu, redaktor corocznego periodyku SWS „Bibuła”. Autor zbiorów opowiadań, powieści, bajek dla dzieci, książek publicystycznych (z Radosławem Januszewskim), m.in. wywiadów: z Janem Olszewskim Przerwana premiera (1992) i zachodnimi intelektualistami Polska w oczach cudzych (2003); słuchowisk radiowych (w 1985 laureat konkursu RWE wraz z Ryszardem Holzerem), scenariuszy (m.in. współscenarzysta pierwszych 100 odcinków serialu TVP „Złotopolscy”) i filmów dokumentalnych. Koordynator prac nad słownikiem Niezależni dla kultury 1976-1989 (w Internecie).
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie