Informacje3 listopada 2009, 00:00,

Urodzinowa sesja w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno

W tym roku Piaseczno obchodzi 580. rocznicę nadania praw miejskich. Uroczystości rocznicowe zainaugurowane zostały w maju, kontynuowane były latem m.in. podczas Jarmarku Piaseczyńskiego, a ich zwieńczeniem ma być zaplanowana na 5 listopada 2009 roku uroczysta sesja Rady Miejskiej. Podczas sesji, która rozpocznie się o 9.30, wręczone zostaną okolicznościowe medale mieszkańcom Piaseczna zasłużonym w działalności publicznej i społecznej.

Prelekcję popularno-naukową na temat historii piaseczyńskiego rynku wygłosi honorowy obywatel Piaseczna dr Włodzimierz Bagieński - autor wydanej przez urząd miasta publikacji "Rynek w Piasecznie". Oprawę artystyczną spotkania zapewnią uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Chylicach, którzy przygotowali program złożony ze scenek dotyczących najważniejszych wydarzeń historycznych w naszym mieście.

Podczas sesji rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny i literacki oraz zaprezentowana zostanie wystawa nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w konkursie fotograficznym "Tożsamość Piaseczna - miejsca, wydarzenia". Po zakończeniu oficjalnych uroczystości zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, który odbędzie się o godz. 12.00 w Niebieskiej Sali domu parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji gminy Piaseczno

Informacje3 listopada 2009, 00:00,

Zakupowy maraton w Fashion House Outlet Piaseczno

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie to największe w Polsce centrum typu outlet, gdzie najwyższej jakości produkty znanych marek sprzedawane są w cenach znacznie niższych niż w tradycyjnych centrach handlowych. Jednak już w najbliższy czwartek 5 listopada 2009 roku, w godzinach od 10:00 do 23:00 odbędzie się ZAKUPOWY MARATON i obniżki cen sięgną nawet do 90%. Takich obniżek cenowych nie możesz przegapić!

Zakupowy maraton w Fashion House Outlet Piaseczno

Specjalnie na tę noc, zostały przygotowana niepowtarzalne promocje. Zapraszamy mieszkańców do Fashion House Outlet Centre przy ulicy Puławskiej 42 e w Piasecznie (www.fashionhouse.pl). życzymy udanych zakupów! Osoby, które nie wybierają się na zakupy, niech mają na uwadze zwiększony ruch i możliwe korki na Puławskiej.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno