Informacje4 listopada 2011, 00:00,

Tuż Obok zaprasza do Muzeum Powstania Warszawskiego

W ramach projektu Szczęśliwe Kobiety Gminy Piaseczno, organizowanego przez Stowarzyszenie Tuż Obok, a finansowanego z gminnego budżetu, zapraszamy mieszkanki naszej gminy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Wyjazd odbędzie się 12 listopada 2011 roku, zbiórka o godz 9.00 na parkingu obok Urzędu Gminy. Przewidywany powrót ok. 12.30 Wyjazd jest bezpłatny. Ilość miejsc - 20.

Stowarzyszenie Tuż Obok

Zapisy uczestniczek pod nr tel. 603 606 731 – prosimy o wysyłanie SmS-ów z nazwiskami uczestniczek. W przypadku braku miejsc odsyłamy wiadomość zwrotną (jeśli nie odsyłamy uczestniczka jest zapisana). Prosimy o poważne zapisy, a w przypadku rezygnacji o informację trzy dni przed datą wyjazdu.
autor/źródło: Joanna Długosz - Stowarzyszenie Tuż Obok

Informacje4 listopada 2011, 00:00,

11 listopada wycieczka Marsz Niepodległości z Ciuchcią

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na listopadową wycieczkę: MARSZ NIEPODLEG£OŚCI Z CIUCHCI¡. Wycieczka odbędzie się 11 listopada 2011 roku i będzie upamiętnieniem Dnia Niepodległości. Pociąg wyruszy o godzinie 11:11, natomiast powróci na 14:45. Zapraszamy!

MARSZ NIEPODLEG£OŚCI Z CIUCHCI¡

Odjazd ze Stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ul. Sienkiewicza 14. W programie zaplanowane zostało: przejazd kolejką wąskotorową na trasie Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno, Marsz Niepodległości w Zalesinku do upamietniającej tablicy i złożenie kwiatów, oraz tradycyjnie ognisko i piknik w Runowie. Rezerwacja biletów: 22 756 76 38 w. 21, 607 155 188 lub przez rezerwację on-line na stronie: www.kolejka-piaseczno.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno