Informacje4 listopada 2011, 00:00,

11 listopada wycieczka Marsz Niepodległości z Ciuchcią

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na listopadową wycieczkę: MARSZ NIEPODLEG£OŚCI Z CIUCHCI¡. Wycieczka odbędzie się 11 listopada 2011 roku i będzie upamiętnieniem Dnia Niepodległości. Pociąg wyruszy o godzinie 11:11, natomiast powróci na 14:45. Zapraszamy!

MARSZ NIEPODLEG£OŚCI Z CIUCHCI¡

Odjazd ze Stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ul. Sienkiewicza 14. W programie zaplanowane zostało: przejazd kolejką wąskotorową na trasie Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno, Marsz Niepodległości w Zalesinku do upamietniającej tablicy i złożenie kwiatów, oraz tradycyjnie ognisko i piknik w Runowie. Rezerwacja biletów: 22 756 76 38 w. 21, 607 155 188 lub przez rezerwację on-line na stronie: www.kolejka-piaseczno.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 października 2011, 00:00,

Wielkie Otwarcie CMP Ursynów - bezpłatne konsultacje

Drodzy Państwo zapraszamy do nowo otwartej filii przy ul. Ciszewskiego 15 na Ursynowie! Placówka czynna 6 dni w tygodniu, możliwość wykonania badań laboratoryjnych, konsultacje specjalistów, badania diagnostyczne, stomatologia, opieka dla osób dorosłych i dzieci, profesjonalna i fachowa obsługa, wyniki badań laboratoryjnych w ciągu jednego dnia, wykwalifikowana kadra medyczna !

By zapoznać Państwa z naszymi specjalistami, z naszą administracją, by pokazać Państwu wnętrze przychodni proponujemy udział w Wielkim Otwarciu CMP Ursynów już 5 i 6 listopada w godz. 10-16!

CMP oferuje bezpłatne konsultacje, badania i porady:
  • stomatologa,
  • ginekologa,
  • dermatologa,
  • masażysty,
  • okulisty,
  • pediatry,

ponad to makijaż i manicure

Na stoisku CMP (Galeria Ken Center vis a vis cukierni Cieślikowski):

• spotkanie z klaunem,
  • karykaturzystą,
  • malowanie buziek,
  • sesja zdjęciowa!

a w niedzielę o godz. 13.30 spotkanie z aktorami Teatru Finestra p. Zofią Czerwińską i Krystyną Sienkiewicz.

Uwaga: Upusty i rabaty nie łączą się. Warunkiem skorzystania z promocji jest wcześniejsze umówienie wizyty i osobisty odbiór zaproszenia na stoisku CMP 5 lub 6 XI. Liczba miejsc ograniczona.

Tematy: