Informacje22 września 2009, 00:00,

Turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Prażmów

Jan Grzęda Przewodniczący Komisji Sportu Gminy Prażmów serdecznie zaprasza na Turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Prażmów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 września 2009 roku o godz. 10.00. Miejsce: Korty tenisowe DOMINGO w Jeziórku. Zgłoszenie uczestnictwa do dnia 27 września 2009 r. pod nr telefonu 0 608 80 55 55. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa ziemnego oraz mieszkańców, na Turniej o Puchar Wójta Gminy Prażmów.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje23 września 2009, 00:00,

Piaseczno: wernisaż wystawy malarstwa Juliana Henisza

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Juliana Henisza, której wernisaż odbędzie się 25 września 2009 roku o godz. 18.30. Wystawę, można oglądać w dniach od 25 września do 13 października 2009 roku w Sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wernisaż oraz wystawę malarstwa Juliana Henisza w Piasecznie.

wystawa malarstwa Juliana Henisza

Julian Henisz urodzony w 1944 r w Warszawie. Studia Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie (1960-66) na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dyplom w 1967 r z malarstwa i grafiki w pracowni prof. Kobzdeja, z dyscypliny dodatkowej – Plastyka w architekturze, w pracowni prof. Gierowskiego. Pracuje zawodowo od 1960 r. Członek Z.P.A.P. Polska Sztuka Użytkowa od 1985 r. Członek Grupy Piaseczno od 2000 r. Członek Grupy Triada od 2000 r. Uprawiane dziedziny: malarstwo, rysunek, ceramika dla architektury, witraż. Udział w kilkudziesięciu wystawach w kraju i za granicą (malarstwo). Kilka wystaw indywidualnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii. Prace w zbiorach instytucji i osób prywatnych w powyższych krajach. Dziesiątki projektów i realizacji indywidualnych i zespołowych dla architektury świeckiej i sakralnej (ceramika, witraż). Wyróżnienie i I. nagroda (w zespole) za I. ogólnopolskim konkursie na malarstwo ścienne dla gmachu A.W.F. w Warszawie (witraż, 1969/70).
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno