Informacje18 sierpnia 2013, 00:00,

Turniej siatkówki plażowej dla dzieci i młodzieży do lat 18 na boiskach w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS Budowlani Góra Kalwaria zapraszają na Turniej Siatkówki Plażowej dla dzieci i młodzieży do lat 18 (chłopcy i dziewczęta). Turniej odbędzie się 21 sierpnia 2013 roku na boiskach przy basenie w Górze Kalwarii. Zgłoszenia dokonujemy telefonicznie/SMS: 506 616 616 – Robert Sobieraj Lub na adres e-mail: uks-budowlani@zsz-gk.pl W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania zawodników.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje17 sierpnia 2013, 00:00,

GMINNY KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT REGIONALNY GMINY GÓRA KALWARIA

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria zaprasza do udziału w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT LOKALNY. Celem konkursu jest promowanie najlepszych produktów związanych z obszarem gminy. Zakres kategorii, w jakich można zgłaszać swoje wyroby i usługi jest nieograniczony. Mogą to być wyroby ceramiczne, metalowe, drewniane, kulinarne, pszczelarskie i inne produkty oparte na lokalnych zasobach, a także dowolne usługi i projekty mogące mieć wkład w rozwój regionu. Finał konkursu zostanie ogłoszony podczas Gminnego Święta Plonów 8 września 2013 r. w Brześcach. Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 września 2013 roku w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii przy ul. 3 Maja 10. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

GMINNY KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT REGIONALNY GMINY GÓRA KALWARIA

DOKUMENTY DO POBRANIA: