Informacje23 marca 2009, 00:00,

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Koło Wędkarskie nr 17

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na Towarzyskie Zawody Spławikowe, które odbędą się w niedzielę 5 kwietnia 2009 roku, od godziny 8:00. Miejsce zawodów: Zalew Osieczek w miejscowości Osieczek. Zawody rozegrane zostaną w jednej trzygodzinnej turze w kategorii senior i junior do 21 lat razem z kobietami. Informacja o zawodach wędkarskich, pochodzi ze strony internetowej Koła nr 17: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na Zawody Spławikowe!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 marca 2009, 00:00,

JAZDA Z TAT¡ na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Tor Gokartowy IMOLA Piaseczno, otwiera nowy program JAZDA Z TAT¡, opracowany specjalnie dla ojców, którzy chcą spędzić wyjątkowy czas ze swoimi dziećmi. Według powszechnej opinii - dziećmi zajmują się głównie matki, podczas, gdy ojcowie wolą spędzać wolne chwile na przyjemnościach zarezerwowanych dla siebie. Centrum Kartingowe IMOLA przygotowało specjalny program dla ojców, którzy chcą połączyć przyjemnie z pożytecznym. IMOLA chce aktywizować ojców, aby - bawiąc się wspólnie ze swoimi pociechami - lepiej wzajemnie poznawali.

Hala Gokartowa IMOLA w Piasecznie

Od 21 marca 2009 roku, w każdą sobotę, w godzinach 10:00-23:00, oferowane są specjalne zniżki dla ojców z dziećmi w wieku 7-15 lat, które posiadają minimum 140 cm wzrostu. Koszt jednego, 10-minutowego przejazdu będzie wynosił tylko 25 zł. Promocja ta będzie obowiązywać wyłącznie posiadaczy karty kartingowca - tatę i dzieci, którzy będą razem jeździć na torze. IMOLA oferuje pomoc instruktażową dla każdego uczestnika. Jazda z Tatą nie jest pierwszym tego typu programem IMOLI. Od lat organizują ciekawe wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

Dodatkowe informacje można uzyskać, pod numerem telefonu 0-801-033-220 lub na miejscu od obsługi toru. Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA PIASECZNO znajdziecie na stronie Imoli: www.imola.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno