Informacje5 października 2017, 17:00,

Tomasz Jachimek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 października 2017 roku w godzinach 19:00 - 21:00 wystąpi Tomasz Jachimek. Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Bilety na http://biletyna.pl/event/view/id/57612#buy

TOMASZ JACHIMEK W PIASECZNIE

DOJMUJĄCE UCZCUCIE BEZRADNOŚCI - nowy program Tomasza Jachimka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych krajowych komików. To blisko godzinny stand - up o życiowych klęskach i porażkach, zarówno samego Jachimka, jak i obserwowanych przez Jachimka otaczających go postaci. Mówi autor: "Im bardziej jestem starszy – a ta tendencja się nie cofnie – tym częściej zauważam, że po prostu nie daję rady, nie ogarniam i raz po raz zbieram solidne kopniaki w sam środek mojego chudego dupska. Na wszelakich polach. A że nic tak nie cieszy jak nieszczęście bliźniego, postanowiłem – ku radości widowni - zrobić o tym stand up. Jak patrzę na świat to widzę, że na szczęście nie ja jeden nie ogarniam. Marne to pocieszenie, ale zawsze. Program szczery do bólu, ostry jak chilijska papryczka skąpana w ruskiej musztardzie i – mam nadzieję – mocno zabawny; acz tu ostateczna ocena zawsze należy do widza. Przyjdź i oceń!"

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 października 2017, 17:00,

Otwarty Filozoficzny Klub Dyskusyjny SOKRATES CAFE Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 października 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego SOKRATES CAFE. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

OTWARTY FILOZOFICZNY KLUB DYSKUSYJNY SOKRATES CAFE KONSTANCIN-JEZIORNA

Zapraszamy na spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego wszystkich, którzy na filozofii się nie znają, ale lubią rozmawiać, zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi. Na każdym spotkaniu dyskutujemy na jeden temat, który wygra w demokratycznym głosowaniu spośród zgłoszonych przez uczestników spotkania. Idea klubu powstała z inspiracji książką Christophera Phillipsa „Sokrates cafe – Świeży smak filozofii”. Podczas spotkań rozmawiamy ze sobą prostym językiem, unikamy używania dziwnych i obcych wyrazów, nie rozmawiamy o książkach i filmach. Nie wymagamy od uczestników jakiejkolwiek wiedzy na temat filozofii. Nasze spotkania są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godzinie 19:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie