Artykuł partnerski31 marca 2023, 07:21,

Tkaniny do zadruku na bazie PVC – przegląd rozwiązań

Tkaniny do zadruku na bazie PVC – przegląd rozwiązań

Banery są nieodłącznym elementem reklamy i promocji. Dzięki nim możemy w łatwy i skuteczny sposób dotrzeć do klientów i przyciągnąć ich uwagę. Jednymi z najbardziej popularnych rodzajów banerów są frontilit, baner blockout cze mesh. Sprawdź, czym wyróżnia się każde z tych rozwiązań.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dzisiejszych czasach reklama jest nieodłącznym elementem biznesu, a tkaniny do zadruku oraz banery są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na dotarcie do klientów. Banery blockout, mesh, backlit czy frontlit PVC to tylko przykładowe rodzaje banerów. Dzięki nim w łatwy sposób poprawisz widoczność swojego biznesu i przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów.

Baner blockout

Baner blockout charakteryzuje się tym, że są dwustronne i nie przepuszczają światła. Dzięki temu są one idealne do umieszczenia na miejscach, gdzie występują silne źródła światła lub gdy chcemy, aby reklama była widoczna z obu stron.

Poza tym są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zewnętrznego użytku. Blockout może być z powodzeniem używany wewnątrz, jak i na nośnikach zewnętrznych.

Materiał Backlit

To z kolei materiał powlekany, służy do sitodruku i druku solwentowego, ma wykończenie matowe. Wyróżnia się przepuszczaniem i rozpraszaniem światła. Przy tylnym oświetleniu zapewnia nasycone kolory, głównie w przypadku reklamy nocnej. Materiał jest bardzo wytrzymały na rozdarcia czy rozerwania, a także odporny na promieniowanie UV, wilgoć i zmienną temperaturę.

Frontlit PVC

Kolejnym popularnym rodzajem banerów są banery frontlit PVC. Ten rodzaj banerów charakteryzuje się tym, że są jednostronne i przepuszczające światło. Poliestrowa tkanina idealnie sprawdzi się jako nośnik reklamy podświetlonej od strony aplikacji.

Banery te są zazwyczaj umieszczane na elewacjach budynków, billboardach czy na rusztowaniach. Dzięki temu, że banery frontlit PVC są przepuszczające światło, reklama jest widoczna również w nocy.

W obu przypadkach, banery są zazwyczaj drukowane w wysokiej jakości, co pozwala na uzyskanie wyrazistych kolorów i ostrości obrazu. Drukowanie banerów jest możliwe w różnych formatach i rozmiarach, co pozwala na dostosowanie banerów do indywidualnych potrzeb klientów.

Różne rozwiązania w jednym miejscu

Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie banerów w jednym miejscu, co pozwala na uzyskanie kompleksowej usługi – od projektu po wykonanie. Warto również pamiętać o dodatkowych akcesoriach, takich jak np. systemy mocowania czy aluminiowe ramy, które zwiększają trwałość i estetykę banerów.

autor/źródło: Artykuł partnerski

Napisz komentarz

Artykuł partnerski31 marca 2023, 07:20,

Najważniejsze trendy na rynku magazynowym

Najważniejsze trendy na rynku magazynowym

Branża magazynowa świetnie się rozwija – przetrwała pandemię, wojnę w Ukrainie, wysoką inflację i problemy gospodarcze. Mimo to rynek ciągle rośnie. Wyróżnia się stabilną sytuacją, a także rozwija, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Poniżej przedstawiamy najważniejsze trendy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Branża magazynowa rozwija się w dynamicznym tempie. Nearshoring, czyli przenoszenie części operacji do Polski, rozwój małych modułów magazynowych SBU, automatyzacja wybranych procesów, otwieranie centrów dystrybucji dla Europy Zachodniej – to tylko przykładowe trendy na aktualnym rynku magazynowym. przez czołowych deweloperów magazynowych działających w Polsce.

W wielu lokalizacjach w planach są nowe inwestycje. Deweloperzy uważają, że Polska może zostać beneficjentem reorganizacji globalnej siatki logistycznej dla licznych firm. Chętnie współpracują z nami firmy zachodnie, a w czasach wojny Rosji z Ukrainą wielu przedsiębiorców ze Wschodu przenosi swój biznes do Polski.

Kluczowe trendy w branży magazynowej

E-commerce. Najważniejszym trendem, który zyskał na znaczeniu w dobie pandemii, jest wyższy popyt generowany przez branżę e-commerce. Jest to zdecydowanie najważniejszy trend na rynku magazynowym. Sprawia, że popyt na magazyny w Szczecinie, Wrocławiu czy pod Warszawą cały czas jest wysoki.

Zielone magazyny. Na rozwój branży wpływ ma także polityka zielonych magazynów oraz popularyzacja rozwiązań ekologicznych. Większość deweloperów kładzie mocny nacisk na ekologiczne technologie.

Plany są ambitne – to m.in. panele fotowoltaiczne na dachu czy inteligentny system sterownia oświetleniem. Nie ma znaczenia, czy są to powierzchnie magazynowe w Szczecinie, czy w Toruniu albo pod Łodzią. Poza tym ekologia w tym kontekście może oznaczać też duże oszczędności.

Duże zróżnicowanie oferty. W realizacji są obiekty o różnorodnym przeznaczeniu i funkcji. Wśród polskich magazynów są duże centra dystrybucyjne, parki logistyczne, hale produkcyjne, ale także magazyny miejskie, centra zwrotów, huby kurierskie, magazyny w galeriach handlowych. Oferta jest bardzo nasycona i atrakcyjna. Różnorodność ta jest ogromną zaletą oferty i będzie rosnąć wraz z nasyceniem rynku, oczekiwaniami klientów i coraz większą konkurencją.

Rozwój magazynów SBU. Odnotowano też rozwój małych modułów magazynowych typu SBU (Small Business Units) oraz inwestycji wspomagających logistykę ostatniej mili.

Nowe lokalizacje. Rośnie popyt magazyny do wynajęcia w Szczecinie, Bydgoszczy czy Lublinie. Na topie są też powierzchnie poza centrami miast.

autor/źródło: Artykuł partnerski

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie