Informacje8 marca 2015, 15:00,

Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na ‎Teatralną Niedzielę, która odbędzie się 8 marca 2015 roku o godzinie 15:00. Miejsce: Ośrodek Kultury Góra Kalwaria ul. Porucznika Jana Białka 9, Góra Kalwaria. Koszt: 10 zł a dzieci poniżej 3 lat wstęp wolny. Tym razem zapraszamy na przedstawienie pt: WIELKA PODRÓŻ LULIE, Księżna H. Takamado z cyklu baśnie japońskie. Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Teatralna Niedziela jest cyklem przedstawień realizowanych z myślą o najmłodszych. Przedstawienia organizowane w ramach projektu są ciekawą alternatywą na miłe spędzenie niedzielnego popołudnia z dziećmi. U nas czas zawsze upływa w ciepłej i rodzinnej atmosferze a dodatkowym atutem podnoszącym wartość imprezy jest odpowiednio wyposażona technicznie sala widowiskowa Ośrodka Kultury przy ulicy por.J.Białka 9. Teatralna Niedziela ma już swoją tradycję, z powodzeniem organizowana jest od 2007 roku. Do 2013r. spotkania z teatrem organizowane były w Kinie "Uciecha".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=9834
Informacje7 marca 2015, 16:00,

Babski Wieczór Integracyjny

7 marca 2015 roku zapraszamy wszystkie panie na Babski Wieczór Integracyjny w Górze Kalwarii. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. por. Jana Białka 9. W programie o godz. 16:00 - Prezentacja kosmetyków, natomiast o godz. 17:00 - Filary Kobiecości, czyli jak być piękną, zdrową i pewną siebie kobietą. Na interaktywny wykład zapraszają: Beata Machnikowska Agnieszka Senko Smart-Coaching.

Babski Wieczór Integracyjny

Redakcja, 16 lipca 2019