Informacje10 lutego 2019, 15:00,

Tata bez krawata - spektakl dla dzieci w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 lutego 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl "Tata bez krawata". Spektakl przeznaczony jest zarówno dla dzieci (5-10 lat), jak i dla rodziców oraz opiekunów. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 15 zł. dla dzieci i 20 zł. dla dorosłych. Kup bilet oraz w kasie kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem. Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów (Karta Dużej Rodziny, Karta Mieszkańca, Dla Seniorów 15%). Serdecznie zapraszamy.

Tata bez krawata - spektakl dla dzieci w Konstancinie

Spektakl dla dzieci Tata bez krawata autorstwa Anny Gil i Ewy Gorzelak. W rolach głównych wystąpią Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch. Spektakl w dowcipny sposób porusza ważne społeczne problemy, gwarantując świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Nie pouczając, uświadamia. Jest to opowieść wychodząca naprzeciw zabieganiu dorosłych, którzy pochłonięci ważnymi sprawami i pracą, nie dostrzegają prostoty dziecięcych pragnień! Dzieciom zazwyczaj brakuje bowiem czasu spędzanego wspólnie z rodzicami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lutego 2019, 18:00,

Czy nas jeszcze pamiętasz? - koncert w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 lutego 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert "Czy nas jeszcze pamiętasz?". Będzie to koncert najpopularniejszych polskich piosenek z lat 60-tych w wykonaniu lokalnych artystów. W programie koncertu przeboje z repertuaru: Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Skaldów, Karin Stanek, Katarzyny Sobczyk, Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, Heleny Majdaniec, Czerwono - Czarnych, No To Co oraz zespołu Blackout.  Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: 10 zł. Kup bilet

Czy nas jeszcze pamiętasz? - koncert w Piasecznie

Wykonawcy:
- Duet muzyczny OJCIEC i SYN (gościnnie Iwona Bagniewska - wokal)
- Anna Grzejszczyk (wokal) i Norbert Satora (pianino)
- Sławomir Kosiński
- Paweł Górski
- Agata Gałach i Piotr K. Sawicki
- Duet młodzieżowy: Aleksandra Ceregra (śpiew) i Olek Szweryn (gitara) - Ursynów.
Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie