Informacje15 maja 2010, 00:00,

Talentem Świata Obywatel - Wiosna Muzyczna Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno i Parafia Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie serdecznie zapraszają na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną (koncerty muzyki poważnej). W najbliższą niedzielę 16 maja 2010 roku, o godzinie 20.30 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej przy Słowicza 1 w Piasecznie, odbędzie się koncert FRYDERYK CHOPIN - TALENTEM ŚWIATA OBYWATEL.

Wiosna Muzyczna Piaseczno

FRYDERYK CHOPIN... TALENTEM ŚWIATA OBYWATEL. Wystąpią: Mateusz Lisiecki – aktor, Adam Misiak – wiolonczela, Tomasz Pawłowski – fortepian, Prowadzenie: Zofia Sajkowska. Wstęp wolny. Zapraszamy na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 maja 2010, 00:00,

To już lato, co Ty na to - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów, zaprasza na występ Zespołu Artystycznego KOP To już lato, co Ty na to - z cyklu O czterech porach roku. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 maja 2010 roku, o godzinie 16.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

W przedstawieniu tym głównymi postaciami są: Pani Lato i Świstak. W widowiskach zespołu KOP bohaterowie przeżywają zabawne przygody, a dzieci poznają cechy charakterystyczne dla danej pory roku, tj. nazwy miesięcy, pogodę i zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie. We wszystkich spektaklach dzieci czynnie uczestniczą w akcji, włączane są do wspólnej zabawy, również do wspólnego śpiewania piosenek, które są ściśle związane z tematem poszczególnych przedstawień cyklu. Spektakle utrzymane są w konwencji kabaretowej, ale nie tylko bawią dzieci - równocześnie uczą i wychowują. Występują i śpiewają "na żywo" profesjonalni artyści estradowi.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno