Informacje21 lipca 2015, 12:00,

Szkolenie - Promocja mikroregionu wśród właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz właścicieli hoteli i pensjonatów

Konstanciński Dom Kultury zaprasza we wtorek (21 lipca) na bezpłatne szkolenie z zakresu promocji mikroregionu wśród właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz właścicieli hoteli i pensjonatów. Szkolenie "Promocja mikroregionu wśród właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz właścicieli hoteli i pensjonatów" odbędzie się w godz. od 12.00 do 18.00. Spotkanie poprowadzi Mariola Platte.

Zapraszamy 21 lipca 2015 roku do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Zapisy w KDK - tel: 22-484-20-26, e-mail: biuro@konstancinskidomkultury.pl

Informacje19 lipca 2015, 13:51,

Abelard Giza z programem Proteus Vulgaris w 8 Ball Club Piaseczno

24 lipca 2015 roku o godzinie 20:00 zapraszamy na występ Abelard Giza z programem standup comedy Proteus Vulgaris. Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Bilety w cenie: przedsprzedaż - 35 zł / w dniu występu 45 zł. Tym razem wystąpi z nim mroczny obserwator rzeczywistości – Jacek Stramik.

Abelard Giza z programem Proteus Vulgaris w 8 Ball Club Piaseczno