Informacje6 września 2015, 10:00,

Święto Wisły na Urzeczu 2015 na plaży nad Wisłą w Górze Kalwarii

Zapraszamy do udziału w Święcie Wisły na Urzeczu 2015, które odbędzie się 6 września 2015 r. (niedziela) na plaży w rejonie tamy dojazdowej nad Wisłą w Górze Kalwarii.

Święto Wisły na Urzeczu 2015 na plaży nad Wisłą w Górze Kalwarii

W ramach Święta Wisły na Urzeczu odbędą się:
- zawody wakeboardowe o Puchar Urzecza w Wakeboardzie 2015
- turniej siatkówki plażowej o Puchar Urzecza w Siatkówce Plażowej 2015
- spływ kajakowy Wisłą z Królewskiego Lasu do Góry Kalwarii
- wyścig kajakowy na rzece na odcinku most samochodowy - tama dojazdowa w Górze Kalwarii
- rejsy łodziami ratowniczymi
- pokaz ratownictwa wodnego przy wykorzystaniu skutera ratowniczego z platformą
- pokazy i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz inne atrakcje

Święto Wisły na Urzeczu program:
godz. 10.00 - 10.30 - zapisy na zawody i pozostałe atrakcje na plaży przy tamie,
godz. 10.30 - rozpoczęcie zawodów w wakeboardzie i turnieju siatkówki plażowej
godz. 11.00 - rozpoczęcie wyprawy na spływ kajakowy z Królewskiego Lasu do Góry Kalwarii – (wyruszamy samochodami do Królewskiego Lasu)
godz. 12.00 - nauka pierwszej pomocy i pokaz ratownictwa wodnego
godz. 14.00 - wyścig kajakowy na Wiśle

Święto Wisły na Urzeczu 2015 na plaży nad Wisłą w Górze Kalwarii

Uwaga: wymagana zgoda rodziców lub opiekunów na udział dziecka w imprezie! Sprzęt sportowy i asekuracyjny zapewnia organizator. Udział w zawodach i wszystkich atrakcjach bezpłatny!

Organizator: Sekcja Narciarstwa Wodnego „Vistula Góra Kalwaria” - Piaseczyńskie WOPR
Wsparcie: Gmina Góra Kalwaria, OSiR Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Piotr Rytko
Sekcja Narciarstwa Wodnego VISTULA Góra Kalwaria

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=5602

Polecane dla Ciebie

Informacje1 września 2015, 18:54,

Pracownicy Skanska wolontariuszami w Łbiskach

W poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r., stu pracowników jednego z liderów firm budowlano-deweloperskich zagospodarowało w ramach wolontariatu teren wokół nowo wybudowanych Domów Dzieci w Łbiskach.

PRACOWNICY SKANSKA WOLONTARIUSZAMI W ŁBISKACH

Dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu pracownicy firmy Skanska w ciągu zaledwie kilku godzin urządzili przyszłym mieszkańcom boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej oraz ścieżkę zdrowia z urządzeniami do ćwiczeń sportowych i rekreacyjnych. Pięknie, i co ważne, zgodnie z sugestiami dzieci, udekorowano również ściany wewnątrz budynków, tworząc w nich przestrzenie kreatywne.

PRACOWNICY SKANSKA WOLONTARIUSZAMI W ŁBISKACH

To szczególne wydarzenie udało się zorganizować dzięki partnerskiej współpracy trzech sektorów: publicznego, pozarządowego i biznesu. Warto zaznaczyć, że firma Skanska podjęła się tego zadania w ramach działań integrujących pracowników, zapewniając im tym samym, oprócz dobrej zabawy, wykonanie czegoś wyjątkowego, trwałego i pożytecznego. Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia była firma IN GREMIO Szkolenia i Doradztwo.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

PRACOWNICY SKANSKA WOLONTARIUSZAMI W ŁBISKACH

Zaskakujące dla nas było to, że tak wiele prac wykonaliśmy w stosunkowo krótkim czasie. To pokazuje, że małym nakładem można działać na rzecz potrzebujących i wspierać ich dając przede wszystkim swój czas i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni za ciepłe przyjęcie i możliwość poznania dzieci, dla których pracowaliśmy z ogromną przyjemnością. Z pewnością będziemy kontynuować udział w podobnych inicjatywach – powiedział Bartosz Kalinowski, prezes Skanska Residential Development Poland.

PRACOWNICY SKANSKA WOLONTARIUSZAMI W ŁBISKACH

- Pragnę serdecznie podziękować zarządowi i pracownikom firmy Skanska za życzliwość i bezinteresowną pomoc okazaną dzieciom najbardziej jej potrzebującym i oczekującym już na zamieszkanie w nowych domach – mówi Arkadiusz Strzyżewski, wicestarosta piaseczyński. - Mam również nadzieję, że nasze wspólne działanie będzie wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorców.

PRACOWNICY SKANSKA WOLONTARIUSZAMI W ŁBISKACH

Powiat Piaseczyński kończy właśnie budowę pięciu budynków mieszkalnych wolnostojących wraz z infrastrukturą techniczną oraz elementami małej architektury przeznaczonych dla dzieci pozbawionych opieki rodziców. Celem inwestycji jest zapewnienie podopiecznym komfortowych i maksymalnie zbliżonych do domowych warunków życia.

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego

Redakcja, 16 lipca 2019