Informacje7 kwietnia 2014, 00:00,

Świeczowisko z Parasolem w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 11 kwietnia 2014 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko z Parasolem w CK Piaseczno.

Świeczowisko z Parasolem w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 kwietnia 2014, 00:00,

Karol Kopiec Dwa w Szarej Eminencji Piaseczno

Szara Eminencja zaprasza na występ komika Stand-up Polska w Piasecznie. Przed państwem wystąpi Karol Kopiec. Stand-up odbędzie się 10 kwietnia 2014 roku i rozpocznie się o godz. 20.00 Bilety w sprzedaży w barze Szarej Eminencji. Cena biletów 20zł. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Zapraszamy na występ.

Karol Kopiec Dwa w Szarej Eminencji Piaseczno

DWA to jak sama nazwa wskazuje drugi, obszerny program stand-upowy w karierze Karola Kopca. Stanowi strumień świadomości posypany szczyptą dziwnych skojarzeń i spostrzeżeń. Będzie o uczuciach, jakie mamy na co dzień, o emocjach i tęsknotach, o tym jak umysł wszystko szufladkuje zanim się temu przyjrzymy i o tym jak można wykorzystać otoczenie, by w toalecie wagonu PKP zrobić muzyczne show. Karol Kopiec jest jednym z najbardziej doświadczonych rodzimych stand-uperów. Na scenie od 2008 roku. Współorganizator pierwszych cyklicznych imprez stand-upowych w Polsce. Można go było oglądać na wielu przeglądach i festiwalach komediowych: PAKA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Festiwal Kabaretu w Zielonej Górze, poznański Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu etc. Brał udział w realizacjach telewizyjnych dla Comedy Central oraz TVP2.Niedawno zdobył też 1 nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie SZPAK w Szczecinie.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno