Informacje8 grudnia 2012, 00:00,

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn oraz Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów zapraszają dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godz. 17:00. Spotkanie będzie miało miejsce w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie. Zapraszamy na niedzielne spotkanie z Mikołajem w Tarczynie.

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2012, 00:00,

Zimowa opowieść - Bajkowa Niedziela Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: ZIMOWA OPOWIEŚć, w wykonaniu Teatru Kuffer. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 grudnia 2012 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

TEATR KUFFER ZIMOWA OPOWIEŚć

ZIMOWA OPOWIEŚć to przedstawienie z udziałem lalek, oraz wspaniałych aktorów wielokrotnie występujących już na naszej scenie - Anny oraz Andrzeja Musiał. Podczas spektaklu, zobaczymy jak nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja więc pisze do niego list. Wyruszy także w wyprawę podczas której będzie miała wiele przygód- spotka na przykład owieczkę i pasterzy idących do szopki. Przygody te bardzo wpłyną na zachowanie dziewczynki i stosunek do otaczającego ją świata- postanowi być grzeczna i pomagać we wszystkim babci. Usłyszymy kolędy, oraz ujrzymy świąteczne zwyczaje - zimowo, mikołajowo i bardzo wesoło. Przedstawienie wprowadzi nas w czas magii Świąt Bożego Narodzenia. Więcej informacji na stronie: www.teatrkuffer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie