Informacje17 czerwca 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem - promocja książki Dzieje Polski w obrazach

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno Filia w Zalesiu Górnym, Klub Seniora w Zalesiu Górnym oraz Klub Kultury w Zalesiu Górnym serdecznie zapraszają w piątek 17 czerwca 2016 roku o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem i promocję książki "Dzieje Polski w obrazach". Spotkanie odbędzie się w Bibliotece w Zalesiu Górnym ul. Wiekowej Sosny 4. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PIOTREM MARCZAKIEM - PROMOCJA KSIĄŻKI DZIEJE POLSKI W OBRAZACH

Informacje26 czerwca 2016, 10:00,

Zawody motocrossowe Motoxtreme 9 - I Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego MX

26 czerwca 2016 roku o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich kibiców i zawodników na zawody motocross MOTOXTREME 9 - I Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego MX. Miejsce: Tor motocrossowy "BARBARA" Suchodół k/Tarczyna ul. Graniczna.

ZAWODY MOTOCROSSOWE MOTOXTREME 9 - I RUNDA MISTRZOSTW OKRĘGU WARSZAWSKIEGO MX

Zawody zorganizowane przez Klub Motorowy X Racing Lesznowola będą jednocześnie I Rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego MX. Impreza odbędzie się na nowo wybudowanym torze motocrossowym, w miejscowości Suchodół. Poniżej umieszczamy krótki film z nowego toru MX Barbara, na którym odbędą się zawody, testował Łukasz Kurowski.

Zapisy on-line dla zawodników: motoxtreme1.typeform.com
Więcej informacji stronie wydarzenia: facebook.com/events/203159146728957