Informacje30 kwietnia 2007, 00:00,

Spektakl Przygody zbója Madera w GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pod tytułem: Przygody zbója Madera. Spektakl odbędzie się 03 maja 2007 roku (weekend majowy) o godzinie 16:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, przy ulicy Ks. Czesława Oszkiela 3 Wystąpią aktorzy Teatru Czarodziej z Warszawy. Wstęp wolny. ¬ródło informacji: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

SKS Konstancin rozegra dwa mecze z Mistrzem Polski

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin w najbliższy weekend, czyli 28 i 29 kwietnia 2007 roku, rozegra dwa mecze wyjazdowe z aktualnym Mistrzem Polski - drużyną Rzeszowa. Po ostatnim dwukrotnym zwycięstwie w derbach Warszawy, drużyna SKS Konstancin zapewniła sobie praktycznie niczym niezagrożony srebrny medal Mistrzostw Polski. Do pełni szczęścia brakuje im przynajmniej jednego zwycięstwa w najbliższych spotkaniach.

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin

Dwumecz odbędzie się w Rzeszowie w hali sportowej ROSiR ul. Podpromie. Mecze odbędą się w sobotę o godzinie 17:30, w niedzielę: 10:30. Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna