Informacje20 lutego 2018, 16:30,

Seniorze Strzeż Się - zapraszamy na kolejne spotkania w gminie Piaseczno - Przyjdź, Posłuchaj, Podaj Dalej

Policjanci oraz wiceburmistrz Piaseczna Pani Hanna Kułakowska-Michalak zapraszają mieszkańców miasta i gminy Piaseczno do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach w ramach programu „Seniorze Strzeż Się”. Celem zaplanowanych niemal codziennie konsultacji jest ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod „policjantów” czy tzw. „wnuczków”. Przyjdź, Posłuchaj, Przekaż Dalej!

SENIORZE STRZEŻ SIĘ - ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIA - PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ, PODAJ DALEJ

Wzorem ubiegłotygodniowej debaty poświęconej bezpieczeństwu osób starszych, a przede wszystkim w celu podniesienia świadomości społecznej o przestępstwach na „policjanta” czy „wnuczka” zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych tego typu mitingach.

Najbliższe spotkania odbędą się w dniu jutrzejszym tj. 13 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w Centrum Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49, a także o godzinie 19.00 w Klubie Kultury w Józefosławiu.

Kolejne zaplanowane spotkania odbędą się w następujących terminach:
-20 lutego o godzinie 17.30 w Klubie Seniora – budynek OSP w Złotokłosie
-21 lutego o godzinie 17.00 w Klubie Seniora – świetlica wiejska w Woli Gołkowskiej
-21 lutego o godzinie 18.15 w Klubie Seniora – dom weselny Maria w Jastrzębiu
-22 lutego o godzinie 14.30 w Klub Seniora – Klub Kultury w Zalesiu Górnym
-28 lutego o godzinie 18.00 w Klubie Seniora- Szkoła Podstawowa w Gołkowie

Program skierowany jest dla seniorów, ale także dla wszystkich osób chcących pomóc w powstrzymaniu oszustw, poznaniu mechanizmu działania oszustów i przekazania innym wiedzy o możliwościach uchronienia swoich dóbr przed przestępcami.

Program realizowany jest przez Komendę Powiatową Policji w Piasecznie we współpracy z władzami samorządowymi miasta i gminy Piaseczno.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje14 lutego 2018, 18:00,

Scena miłosna - grupa Akt VIII

14 lutego 2018 roku Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spektakl improwizowany w wykonaniu grupy Akt VIII w składzie: Maja Marzec, Anita Szymańska, Piotr Jurek, Kamil Skroński, Stanisław Małkowski, Damian Kuszewski, Bartłomiej Ziembicki i Ziemowit Kłujszo. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Wstęp wolny.

SCENA MIŁOSNA - GRUPA AKT VIII

Zapraszamy wszystkich zakochanych i singli, tych w związkach i tych nie, tych od "wszystko jasne" i "to skomplikowane" na walentynkowy występ impowizowany! Na scenie oczywiście "Miłość na zamówienie" i "Miłość na żądanie". Będzie "Miłość i inne nieszczęścia", "Miłość i inne używki" i "Miłość i inne komplikacje". Przecież "To właśnie miłość"! "Czas na miłość"! Wstęp wolny, gorąco zapraszamy do spędzenia z nami... randki :)