Informacje17 września 2013, 00:00,

Rodzinny Piknik z Pętelką w Ustanowie

Radni i Rada Sołecka Ustanowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Jeziorka zapraszają na Piknik z pętelką w Ustanowie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września 2013 roku od godz. 11.00. Miejsce: przy budynku Remizy OSP Jeziórko, ul. Kościelna 3. Rowerzyści startują tradycyjnie o 11.00 w kategoriach: pszczółki (dzieci 6-7 lat i młodsze), trzmiele (8-10 lat), szerszenie (11-13 lat). Zapisy na miejscu, w dniu wyścigu, w Biurze Zawodów czynnym od 8.30. Kaski obowiązkowe. Puchary dla zwycięzców a dla wszystkich zawodników nagrody niespodzianki. Zapraszamy na Rodzinny Piknik z Pętelką w Ustanowie.

Rodzinny Piknik z Pętelką w Ustanowie

Organizatorzy pikniku zaplanowali również bezpłatne atrakcje dla dzieci małych i dużych: dmuchańce-skakańce, zjeżdżalnie, basen z piłkami, trampolina i wiele, wiele innych atrakcji. Stara Gorzelnia zaprasza na pyszne jedzenie i napoje. Muzyka do słuchania i tańca na trawie. Dla wszystkich posiadaczy rowerów bezpłatne ich znakowa nie przez policję (potrzebny dokument z nr. pesel). Zapraszamy wszystkich małych i całkiem dużych. Zaproście swoich znajomych i rodziny. Piękna jesienna pogoda zamówiona!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje16 września 2013, 00:00,

Klub Klasy Kobiet 40+ w Przystanku Kultura

Klub Klasy Kobiet 40+ rozpoczyna spotkania w nowym sezonie. Pierwsze, powakacyjne spotkanie odbędzie się 17 września 2013 roku o godz. 18.00. Klub Klasy Kobiet zaprasza wszystkie członkinie oraz nowe osoby, zainteresowane wstąpieniem do KKK+40. Spotkania odbywać się będą 3 razy w miesiącu w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy na spotkanie Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie.

KLUB KLASY KOBIET 40+ W PRZYSTANKU KULTURA

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie jest projektem skierowanym do kobiet w wieku 40+. Jest to przyjazne miejsce cotygodniowych spotkań i wymiany doświadczeń kobiet dojrzałych, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Klub ma charakter otwarty i zrzesza kobiety po czterdziestce, chętne do poznawania rówieśniczek, zdobywania nowych umiejętności, poszerzania zasobu wiedzy, słowem - potrzebujących ciągłego rozwoju, a także azylu od codziennej gonitwy. W klubie będą odbywają się liczne spotkania, w których promujemy zdrowy tryb życia, sztukę relaksacji, aktywne uczestnictwo w kulturze, profilaktykę zdrowotną oraz aktywną turystykę. Jednakże najważniejszą rolą klubu jest integrowanie i zrzeszanie kobiet będących na podobnym etapie życia wokół spraw dla nich istotnych i zapoznawanie ich z tym, co ciekawego dzieje się na rynku lokalnym. Koordynatorką Klubu jest Magdalena Knitter - certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, pedagog.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno