Informacje3 października 2012, 00:00,

Rodzinny Piknik z Pętelką w Ustanowie 2012

Radni, Sołtys, Rada Sołecka Ustanowa, Stowarzyszenie Ustanów, Stowarzyszenie Rodziców TU i Przymierze Rodzin serdecznie zapraszają na Rodzinny Piknik z Pętelką w Ustanowie. Impreza odbędzie się 6 października 2012 roku od godz. 11.00 do ostatniego gościa. Miejsce: przy budynku Remizy OSP Jeziórko, ul. Kościelna 3. Zapraszamy na Piknik w Ustanowie.

RODZINNY PIKNIK Z PęTELK¡ W USTANOWIE

Rowerzyści startują tradycyjnie o 11.00 w kategoriach: pszczółki (dzieci 6-7 lat i młodsze), trzmiele (8-10 lat) i szerszenie (11-13 lat). Kaski obowiązkowe! Zapisy odbędą się w dniu wyścigu w Biurze Zawodów, które będzie czynne od godz. 8.30. Dla zwycięzców nagrody, natomiast dla wszystkich zawodników przewidziano napoje i słodycze. Organizatorzy zaplanowali bezpłatne atrakcje dla dzieci małych i dużych: dmuchańce-skakańce, zjeżdżalnie, basen z piłkami, animacje i konkursy, pokaz i nauka puszczania wielkich baniek mydlanych, zabawy z chustą klanza. itp. Będzie okazja spróbowania swojskich dań z grilla swojskie dania z grilla, domowy smalec i żurek, a także pyszne ciasta. Oczywiście będzie również wata cukrowa, popcorn i baloniki oraz kawa i herbata. Estrada będzie dla chętnych do tańca w rytm muzyki mechanicznej do godz.17.30. Organizatorzy zamówili piękną jesienną pogodę!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje3 października 2012, 00:00,

Zawody wędkarskie na zalewie Amo w Piasecznie