Informacje12 sierpnia 2017, 07:40,

Rejestracja pojazdów w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Mieszkańcy gminy Góra Kalwaria mogą już w pełnym zakresie załatwiać sprawy związane z zarejestrowaniem pojazdów w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Kalwarii (ul. 3 Maja 10). Obecnie funkcjonuje pełen system do rejestracji pojazdów. Sprawy można załatwić od ręki, 5 dni w tygodniu, bez konieczności powtórnej wizyty w urzędzie.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

Do tej pory w mieszczącej się w Górze Kalwarii filii Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego funkcjonowało tylko biuro podawcze, czynne 3 dni w tygodniu. Interesanci mogli zostawić dokumenty do rejestracji pojazdów i po umówieniu się na kolejny termin, odebrać gotowe tablice i dowód rejestracyjny.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

Inauguracji nowego punktu obsługi interesantów wraz ze Starostą Piaseczyńskim Wojciechem Ołdakowskim dokonali wspólnie: Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Zieliński, Wicestarosta Arkadiusz Strzyżewski oraz naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Magdalena Wiśniewska.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 sierpnia 2017, 15:00,

Big Band Rondo Konstancin - Święto Wojska Polskiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 sierpnia 2017 roku o godz. 17.00 z okazji Święta Wojska Polskiego odbędzie się koncert Big Band Rondo Konstancin. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna.

BIG BAND RONDO KONSTANCIN - ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO 2017

Święto Wojska Polskiego obchodzone 15 sierpnia na pamiątkę bitwy warszawskiej z 1920 roku uświetni występ konstancińskiego Big Bandu Rondo. Podczas koncertu usłyszymy pieśni i piosenki patriotyczne oraz wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość. Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. W jego skład wchodzi kilkunastu zawodowych muzyków. Zespół jest niezwykle wszechstronny. Wykonuje bowiem muzykę marszową, patriotyczną, religijną, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie