Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Rajd charytatywny MAZOWIECKIE TRAWERSY dla Marcina w okolicach Góry Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie na reaktywowaną imprezę o nazwie Mazowieckie Trawersy w Górze Kalwarii, która odbędzie się 29-30 czerwca 2013 roku. Impreza ma charakter charytatywny, a jej celem jest pomoc w leczeniu naszego chorego Kolegi Marcina Owczarka. Marcin od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową i jak do tej pory radził sobie bardzo dobrze. Pomimo choroby trzy razy pod rząd wygrał cykl rajdów Polskiej Ligi Przeprawowej. Startował z powodzeniem w Magamie, Poland Trophy, Bałtowskich bezdrożach i wielu innych rajdach. Off-road daje mu pozytywnego „kopa” i siłę do walki z chorobą.
Rajd charytatywny MAZOWIECKIE TRAWERSY dla Marcina w Górze Kalwarii

Niestety od kilku miesięcy stan jego zdrowia się pogorszył, co nie pozwala Mu nie tylko na starty w rajdach, ale również na zwykłą działalność zarobkową dzięki której można kontynuować leczenie. ( koszt to kilka tysięcy miesięcznie). Dlatego wraz z Jego przyjacielem i pilotem Krzyśkiem Pawlakiem postanowiliśmy zorganizować imprezę z której cały dochód zostanie przekazany Marcinowi. Impreza będzie miała charakter towarzyskiego rajdu. Przygotowujemy dla Was kilka OS-ów szybkościowych, próby trialowe i trawersowe oraz kilka błotnistych przejazdów. Zapraszamy wszystkich z autami 4x4 - Turystycznymi a także SUV. Dzięki pomocy Kosy (Polskie Bezdroża) przygotowujemy widokowa trasa z próbami sprawnościowymi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej rajdu off-road: www.warka-team.pl Więcej informacji można uzyskać kontaktując się poprzez adres email: mazowieckietrawersy@warka-team.pl lub tel: Jacek Soboń +48 501 245 261
autor/źródło: Jacek Rytel

Napisz komentarz

Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Koncert w Kawiarni Fryderyk w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Kultura Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się w Kawiarni Fryderyk, który odbędzie się 28 czerwca 2013 roku o godz. 20.00. Podczas koncertu wystąpi: Weronika Borkowska, Karol Kotkowski, Michał Wojnarski, Rafał Rokicki, Kuba żebrowski, Adrian Zduńczyk oraz Maciej Wolszczak. Miejsce: Kawiarnia Fryderyk przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie (vis a vis fontanny, w budynku Przystanku Kultura). Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na piątkowy koncert w Kawiarni Fryderyk.

KONCERT W KAWIARNI FRYDERYK W PIASECZNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie