Informacje13 lipca 2015, 10:21,

Poziom bezrobocia w powiecie piaseczyńskim - czerwiec 2015

Przedstawiamy aktualną informację dotyczącą poziomu bezrobocia w powiecie piaseczyńskim. W stosunku do maja br. liczba bezrobotnych zmniejszyła się o 172 osoby. Liczba bezrobotnych na koniec czerwca wyniosła: 5273 osoby (w tym 2491 kobiet). Liczba osób pozostających bez pracy z prawem do zasiłku wynosi 850 (w tym 472 kobiety). Stopa bezrobocia w powiecie wynosi 7,4%. W województwie mazowieckim stopa bezrobocia to 9,3%, w kraju natomiast 10,8%.

Poziom bezrobocia w powiecie piaseczyńskim - czerwiec 2015

Prezentacja graficzna aktualnych danych dotyczących bezrobocia znajduje się na stronie: www.puppiaseczno.com/pia/urzad/analizy-i-statystyki/1667,Statystyki-bezrobocia-wersja-graficzna.html Aktualne dane są publikowane sukcesywnie, na podstawie statystyk i analiz Głównego Urzędu Statystycznego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

Informacje12 lipca 2015, 15:00,

III JAZZ ZDRÓJ FESTIWAL W KONSTANCINIE

W dniach 11 i 12 lipca 2015 roku zapraszamy na III JAZZ ZDRÓJ FESTIWAL poświęcony pamięci Louisa Armstronga, wybitnego muzyka i niezwykłego człowieka. Jazz tradycyjny znakomicie komponuje się z klimatem uzdrowiska Konstancin, zatem przez te dwa dni Amfiteatrem i całym Parkiem Zdrojowym zawładnie ta energetyczna, niepokorna muzyka.

JAZZ ZDRÓJ FESTIWAL W KONSTANCINIE