Informacje22 stycznia 2016, 20:44,

Powstanie styczniowe w okolicy gminy Konstancin-Jeziorna - darmowy ebook


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z okazji rocznicy Powstania, dla wszystkich miłośników historii Konstancina i pozostałych miejscowości naszej gminy mamy nie lada gratkę - opracowanie dotyczące działań w ramach Powstania właśnie na naszym terenie. Napisane przez nieocenionego lokalnego historyka Pawła Komosę, autora niesamowitego bloga Historia okolic Konstancina-Jeziorny, w ubiegłym roku, zostało uzupełnione o nowe informacje i poprawione zgodnie z aktualnym stanem wiedzy. Do pobrania za darmo w formie ebooka. Zapraszamy do lektury - ebook.pdf

POWSTANIE STYCZNIOWE W OKOLICY GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 stycznia 2016, 19:00,

Spektakl Nigdy się nie zakocham


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: NIGDY NIE ZAKOCHAM SIĘ. Autor: David Harmet (tłumaczenie: Cezary Harasimowicz). Reżyseria: Radosław Dunaszewski. W rolach głównych: Anna Kerth i Wojciech Błach.

SPEKTAKL NIGDY SIĘ NIE ZAKOCHAM

Z londyńskiej galerii ginie słynny 46-karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. W hotelowym pokoju nr 21 wpadają na siebie Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Obydwoje coś łączy z zaginionym brylantem. Intryga komplikuje się, kiedy między Dianą i Ernestem wybucha gorące uczucie. Jaki będzie finał odwiecznej walki płci i gdzie podział się Diament Kupidyna? Wartka akcja, inteligentne dialogi i niespodziewane zakończenie przywodzi na myśl znakomite komedie kryminalne Anthonego Shaffera czy Davida Mameta. Tutaj pod tajemniczym autorem, Davidem Harmetem, kryje się znakomity polski scenarzysta Cezary Harasimowicz (autor scenariusz filmowych min. „300 mil do nieba” czy „ Życie jest piękne”).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie