Informacje2 lipca 2008, 00:00,

Powstaje nowy Fitness Wellness KLUB PISTACJA w Piskórce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Piskórce (gmina Prażmów) powstaje nowe miejsce Fitness Wellness KLUB PISTACJA. Będzie to klubik o ciepłej, sąsiedzkiej atmosferze, gdzie ludzie, którzy uciekli z Warszawy, by zamieszkać w sąsiedztwie Parku Chojnowskiego, znajdą: dużą salę do aerobiku, tańca, jogi, pilatesa i jakichkolwiek innych zajęć, jakie tylko dla nich wymyślimy, strefę odnowy biologicznej z sauną, łaźnią, solarium, masażem, wspólne biegi, chody (NW) i jazdy (rowery) po lesie, imprezy taneczne w sobotę wieczorem, ogniska, pokazy, degustacje i inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Otwarcie Klubu Pistacja w Piskórce, przygotowujemy się na koniec 2008 roku.

FITNESS WELLNESS KLUB PISTACJA W PISKÓRCE

Jeżeli chciał(a)byś być jedną z osób, które to miejsce stworzą i pokolorują, napisz do nas, co lubisz, potrafisz i chciał(a)byś robić w Pistacji: biuro@pistacja.net, tel. 0606-99-33-03. Czekamy na Was i Wasze pomysły!

Korzystając z okazji, informujemy że nowy Fitness Klub Pistacja w Piskórce koło Piaseczna, poszukuje doświadczonych instruktorów fitness. Osobom, które traktują fitness jako poważny zawód i chcą się w nim rozwijać i realizować, oferujemy pełnoetatową pracę w formie umowy o pracę oraz bogaty i ciekawy zakres obowiązków w klubie. Szukamy osób chętnych do nauki nowych umiejętności, o profesjonalnym podejściu do fitnessu i gotowych do podjęcia współpracy na długi czas. Zainteresowanych pracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 0606-99-33-03, lub mailem: biuro@pistacja.net
autor/źródło: Irena Kaszewska - Klub Pistacja w Piskórce - www.pistacja.net

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje2 lipca 2008, 00:00,

Wakacyjne zajęcia taneczne w Ośrodku Kultury Tarczyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia taneczne. Zajęcia prowadzić będzie Amalya Śledziewska. Zapisy do 3 lipca pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny, jednak nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wakacyjnych zajęć tanecznych w Tarczynie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie