Informacje21 grudnia 2010, 00:00,

POWROTY - wystawa autorska malarski BEATY BEKER

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na autorską wystawę malarski z Mysiadła: Beaty Beker - POWROTY. Wystawę można oglądać do 5 stycznia 2011 roku, w Galerii Pasaż mieszczącej się w Filii GOK, przy ul. Toplowej 2 w Mysiadle. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę Powroty w Mysiadle. Zdjęcia z wernisażu wystawy, są do obejrzenia na stronie internetowej: gok.lesznowola.pl

POWROTY - WYSTAWA AUTORSKA MALARSKI BEATY BEKER

Beata Beker maluje amatorsko "w przerwach na życie" i jak mówi "zaraziła się" kolorami. Mieszkając zarówno w Rosji jak i w Szwecji rozwijała swoje zainteresowanie sztuką malowania oraz pisania ikony. W Szwecji była członkiem lokalnego Towarzystwa Sztuki w Almhult i jej obrazy gościły na 2 wystawach zbiorowych. Tematyka obrazów Beaty Beker jest zarówno tradycyjna jak i bajkowa, przemawiająca do widza niesamowitą gamą kolorów. Obrazy takie jak "Niezależność", "Wenecja moich marzeń", "Barakudy", "Pastelowa dziewczyna" są właśnie tego odzwierciedleniem. Przekonaj się o tym osobiście.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Polecane dla Ciebie

Informacje18 grudnia 2010, 00:00,

Info o grupie wsparcia dla dorosłych dzieci alkoholików

Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Konstancinie-Jeziornie zaprasza do udziału w grupie wsparcia dla dorosłych dzieci alkoholików. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu, we wtorki w godzinach 18.30 - 20.30. Czas trwania grupy wynosi 12 miesięcy. Grupa ma charakter otwarty (liczba miejsc ograniczona do 12 osób). Udział w grupie poprzedzony jest indywidualnymi konsultacjami z psychologiem. Kontakt i zapisy na konsultacje tel.: 22 757 6820 lub 22 736 3121. Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej znajduje się przy ul. W. Gąsiorowskiego 3, Konstancin-Jeziorna.

ALKOHOL SZKODZI
autor/źródło: Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej Konstancin-Jeziorna