Informacje25 czerwca 2014, 18:00,

Porozmawiajmy o hipnozie erotycznej - Akademia Pozytywnego Myślenia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia. Najbliższy wykład odbędzie się 25 czerwca 2014 roku o godz. 18.00 w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii nt.: Porozmawiajmy o hipnozie erotycznej. Prowadzenie: Jacek Galus (trener rozwoju osobistego). Zapraszamy na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia do Konstancina.

Porozmawiajmy o hipnozie erotycznej - Akademia Pozytywnego Myślenia

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 czerwca 2014, 19:00,

Eleni wraz z zespołem wystąpi w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Studio Kultury w Warszawie zapraszają na wyjątkowy koncert w wykonaniu gwiazdy polskiej piosenki ELENI wraz z zespołem, który odbędzie się 26 czerwca 2014 roku o godz. 19.00. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. por Białka 9. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasie Ośrodka Kultury ul. por. Białka 9 tel. 501 123 091 Bilety grupowe – rabat!!! (oraz dla osób starszych i niepełosprawnych) tel. 515 400 723, 512 487 923 Zakup biletów przez internet: kupbilecik.pl oraz biletyna.plELENI to jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu “Ballada”, w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu “Prometheus”. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem “Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: ”Moja miłość”, “Buzuki Disco”, “Ty jak niebo”. “Ja jak obłok”, “Lovers”, “Grecja raz jeszcze”, “Morze snu”, “Muzyka Twoje imię ma”, “Miłość jak wino”, “Wakacyjny flirt”, ”Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój “ Miłości ślad”. Za większość powyższych pozycji ELENI otrzymała “Złote Płyty”.


ELENI posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: “Do widzenia mój kochany”, Bawmy się, śmiejmy się”, “Chcę kochać”, “Za wszystkie noce i dni”, “Na miłość nie ma rady”, “Ballado hej”, “Miłość jak wino”. Przez trzy kolejne lata ELENI wygrywała plebiscyt “Lata z radiem” za co uhonorowano ją tytułem “Królowej Polskiej Piosenki”. W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę “Viktora”. Oprócz występów na większych krajowych scenach, ELENI śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II. Wyjątkową, wspaniałą, charyzmatyczną, piosenkarkę jaką jest ELENI wraz z grupą “Helenic” polecamy z całego serca. Koncert ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Przeczytaj też: Francis Tuan - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie