Informacje20 lipca 2019, 17:30,

Francis Tuan - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 lipca 2019 roku o godz. 19.30 odbędzie się koncert zespołu Francis Tuan, który wystąpi w ramach cyklu Muzyka na Skwerze - cykl letnich koncertów plenerowych na skwerze Kisiela. Każdy koncert to zupełnie odrębna podróż w świecie muzyki. Różne gatunki, ciekawe brzmienia, czasem eksperymenty muzyczne. Wstęp wolny. Miejsce: skwer Kisiela, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Francis Tuan - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Francis Tuan ma polsko-wietnamskie korzenie. Wyraźnie słychać to w piosenkach zderzających elektryczny, niezależny pop z orientalnymi brzmieniami, które stanowią charakterystyczną cechę jego stylu. Francis śpiewa o podróżach w głąb duszy, akompaniując sobie na gitarze, syntezatorze i etnicznych cudach z Wietnamu. Towarzyszy mu energiczna sekcja rytmiczna – tańcząca na basie AjdaWyglądacz oraz Paweł Drygas, reżyser perkusji i sampli. Ta oryginalna mikstura została doceniona przez słuchaczy wydanej w 2017 roku EP „Poems”, a pochodzący z niej utwór „I ThankYouGod for Most ThisAmazing” był bardzo często granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych. Pojawił się także w notowaniu trójkowej Listy Przebojów oraz został wyróżniony przez Agnieszkę Szydłowską w podsumowaniu rocznym, jako jeden z najciekawszych. Francis Tuan uzyskał także przychylność widzów festiwali, takich jak np. Open’er Festival, Halfway Festival, Slot Art Festival, czy Opole Songwriters Festival. Razem z zespołem szykuje obecnie swoją pierwszą płytę długogrającą, która ukaże się w drugiej połowie 2019 roku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2019, 17:15,

Nightskating Piaseczno #3


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 lipca 2019 roku o godz.19.15 zapraszamy na trzeci w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagana jest jedynie umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans: 15 km. Zbiórka od godz. 19.15 – w planie konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 20.00 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Piłsudskiego, Puławska, Tadeusza Kościuszki, Henryka Sienkiewicza, Szpitalna, Aleja Kalin, Aleja Kasztanów, Aleja 3 maja, Stołeczna, Redutowa, aleja Lipowa, Główna, Gen. Józefa Zajączka, Józefa Sułkowskiego, Lechitów, Przemysłowa, Ceramiczna, Gołkowska, Pod Bateriami, Redutowa, Stołeczna , Aleja 3 Maja Stołeczna, Pomorska, Leona Kruczkowskiego, Leona Wyczółkowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Leona Wyczółkowskiego, Hieronima Derdowskiego, Pomorska, Mariana Hemara, Orężna, Jana Pawła II, Puławska, plac Piłsudskiego. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno #3

Ponownie imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy: www.nightskatingpiaseczno.pl/regulamin.html

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie