Informacje6 grudnia 2014, 12:00,

Pomóż Mikołajowi w jego świątecznej pracowni - bezpłatne warsztaty dla dzieci w Galerii Handlowej Auchan

Błyszczące bombki, papierowe łańcuchy oraz pyszne pierniki – takie świąteczne elementy stworzą własnoręcznie najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych. W najbliższą sobotę maluchy będą mogły także spotkać się z samym świętym Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię. Wstęp wolny!

W warsztacie świętego Mikołaja praca wre! Wszystkie elfy zajęte są pakowaniem prezentów dla dzieci, a trzeba jeszcze stworzyć świąteczne dekoracje i piernikowe przekąski. Zdaje się, że poczciwy brodacz będzie potrzebować pomocy najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Będzie go można wesprzeć w najbliższą sobotę 6 grudnia podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych.

Atrakcją będzie również kącik fotograficzny, w którym dzieci będą mogły spotkać się z samym Świętym Mikołajem. Spotkanie to będzie upamiętnione na fotografii, która zostanie wydrukowana na miejscu i wręczona maluchom. Na maluchy czekają także liczne konkursy i zabawy z nagrodami.

Świąteczne spotkanie z Mikołajem odbędzie się w sobotę 6 grudnia 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Dekoracje oraz pamiątkowe zdjęcia będzie można wykonać od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?p=107440#p107440
Informacje6 grudnia 2014, 10:00,

Wystawa gołębi w Górze Kalwarii