Informacje27 grudnia 2009, 00:00,

PKS: Prażmów Warszawa, Metro Wilanowska Zalesie Górne

Informujemy mieszkańców, że od dnia 2 stycznia 2010 roku komunikację autobusową firmy ROJ BUS realizować będzie Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej PPKS Warszawa. Nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy obowiązujące na linii relacji: Prażmów - Warszawa, Metro Wilanowska p/Zalesie Górne, z jednoczesnym zastosowaniem własnych tabel cennikowych.

Rozkład jazdy: Prażmów - Warszawa, Metro Wilanowska p/Zalesie Górne
kliknij, aby powiększyć rozkład jazdy

Screen zmienionego rozkładu jazdy pochodzi z komunikatów PPKS Warszawa: komunikat. Strona internetowa PKS Baza Piaseczno: www.pks.warszawa.pl/piaseczno/
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje30 grudnia 2009, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne

Wielkimi krokami zbliża się STYCZEń 2010 roku, a wraz z nim kolejne edycji konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji STYCZEń 2010, powinny od 1 do 10 stycznia 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - listopad /grudzień 2009. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem styczniowej edycji konkursu: STYCZEń 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, od 2010 roku rozpoczynamy cykl tematycznych konkursów fotograficznych. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na pierwszy konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: "pejzaż miejski w świątecznym klimacie". Pejzaż miejski w świątecznym klimacie, to nie tylko przystrojone ulice i ośnieżone chodniki, ale również to co dzieje się za szybami domowych okien czy sklepowych wystaw. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 5 stycznia 2010 roku. Więcej informacji w wątku: pejzaż miejski w świątecznym klimacie.

Zachęcam do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: