Informacje14 marca 2014, 00:00,

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości Piaseczno

15 i 16 marca 2014 roku odbędzie się trzecia edycja Piaseczyńskich Targów Nieruchomości. Na ten specjalny targowy weekend w Hali GOSiR wystawcy przygotowują specjalne oferty, rabaty i promocje, a organizator moc atrakcji ułatwiających zakup własnego M i umilających czas spędzony na targach. Wstęp wolny. Mecenas Targów: Tedex Residence. Sponsor Główny Targów: P.B. EKO-DOM. Sponsor Targów: BUD-RIM Development. Partner Targów: Aleja Kasztanowa (FS Holding). Zapraszamy na Targi Nieruchomości w Piasecznie.

PIASECZYŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI W PIASECZNIE

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości atrakcje:
ULGA MIESZKANIOWA Tylko na Piaseczyńskich Targach Nieruchomości masz szansę uzyskać Ulgę Mieszkaniową. Oprócz rabatu, który można wynegocjować przy zakupie nieruchomości, deweloper, który przystąpił do targowego programu Ulga Mieszkaniowa ma obowiązek zwrotu kosztów aktu notarialnego poniesionego przez Ciebie przy zawieraniu umowy deweloperskiej.
TARGOWY KREDYT HIPOTECZNY Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Hipotecznego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.
CENTRUM INFORMACJI MdM Wychodząc naprzeciw potrzebom osób chcących skorzystać z rządowe- go programu Mieszkanie dla Młodych przygotowujemy z ekspertami kredytowymi specjalne centrum informacji. Dowiesz się tu: jakie warunki trzeba spełniać żeby skorzystać z programu MdM, jakie domy i mieszkania będą objęte programem dopłat, jakiego do- finansowanie możesz się spodziewać, czy program działa na rynku pierwotnym i wtórnym oraz czy korzystając z programu MdM będziesz mógł korzy- stać z innych ulg i jakich.
TARGOWE HITY Megaatrakcję przygotowuje na targi ich Mecenas firma Tedex Residence. Na specjalnym stoisku zaprezentuje 8 mieszkań w ofercie dostępnej tylko na targach. Będą to prawdziwe hity! Szukasz nowego „M” w Piasecznie, to koniecznie odwiedź stoisko Tedexu i skorzystaj z targowej promocji!
BEZPŁATNE PORADY EKSPERTA Podczas Piaseczyńskich Targów Nie- ruchomości będzie można uzyskać bezpłatne porady w zakresie zmian lokatorskich i aranżacji wnętrz. Architekt Maciejka Peszyńska-Drews ze Strefy Dobrego Wnętrza QUBATURA odpowie na wszelkie pytania dotyczą- ce układu funkcjonalnego domu czy mieszkania oraz pomoże rozplanować meble i instalacje, zgodzie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Na targach będzie również do Waszej dyspozycji prawnik Marcin Kramek, którego będziecie mogli zapytać o to na co zwrócić uwagę w umowie deweloperskiej i jakich zapisów się wystrzegać.
BEZPŁATNA TABLICA OGŁOSZEŃ To miejsce dla osób prywatnych, które chciałby sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość. Możesz przyjść z gotowym ogłoszeniem albo bezpośrednio na targach przygotować anons i zawiesić go na specjalnej tablicy. Twoje ogłoszenie zupełnie bezpłatnie będzie docierało do odwiedzających targi – potencjalnych nabywców, sprzedawców lub najemców mieszkań, domów czy działek.
MIESZKANIA LAST MINUTE To kolejny produkt targowy ułatwiający sprzedaż, kupno lub najem osobom prywatnym. Chcesz pokazać swoją ofertę zwiedzającym, nie czekaj i za- mieść ogłoszenie w serwisie www.mieszkanialastminute.pl już dziś. Dzięki nam dotrzesz do szerokiego grona odbiorców zupełnie bezpłatnie, gdyż za dodawania ogłoszeń nie pobieramy żadnych opłat.
TARGOWE PUBLIKACJE Dla każdego odwiedzającego targi przygotowaliśmy Przewodnik Targowy. Znajdziesz w nim plan stoisk i listę wystawców, które ułatwią Ci porusza- nie się po targach.
KĄCIK MALUCHA Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Kącik Malucha to miejsce, w którym dzieci spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach i zabawach.

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości Piaseczno
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 marca 2014, 00:00,

Projekcja filmu Józef z Nazaretu w Prażmowie

Biały Dworek w Prażmowie (Czołchańskiego 10) zaprasza mieszkańców do nowo otwartej sali kinowej, w które zostanie wyświetlony film Józef z Nazaretu (czysta miłość, bezgraniczne zaufanie, największa pokora - Święty, który pokazał jak pięknie żyć). Film będzie można obejrzeć w niedzielę 16 marca 2014 roku o godz. 19.00 Film będzie wyświetlony bezpłatnie.

Projekcja filmu Józef z Nazaretu w Prażmowie
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów