Informacje29 lipca 2011, 00:00,

Piaseczyńska Orkiestra Dęta - Kapeliada Piaseczno 2011

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają mieszkańców, na PIASECZYńSK¡ LETNI¡ KAPELIADę PIASECZNO 2011. W najbliższą niedzielę 31 lipca 2011 roku o godzinie 12:15, odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi: PIASECZYńSKA ORKIESTRA DęTA, dyrygent Jan Kostka. Kapeliadę poprowadzi Małgorzata Chmielewska. Koncert odbędzie się na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Zapraszamy na Piaseczyńską Letnią Kapeliadę.

PIASECZYńSKA LETNIA KAPELIADA W PIASECZNIE

Piaseczyńska Orkiestra Dęta Dyrygent: Jan Kostka. Piaseczyńska Orkiestra Dęta, działa na terenie gminy Piaseczno od 2000 roku. Założycielem orkiestry jest grupa zapalonych amatorów, którzy znaleźli swoje miejsce przy Ośrodku Kultury w Piasecznie. Obecnie Piaseczyńska Orkiestra Dęta liczy 22 osoby w różnym wieku. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu: w środy i soboty o godz. 17:00 w Gimnazjum Nr 1, przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Repertuar orkiestry to marsze, muzyka sakralna, pieśni patriotyczne oraz utwory muzyki współczesnej. Piaseczyńska Orkiestra Dęta, swoimi występami uświetnia wszystkie ważniejsze imprezy patriotyczne i okolicznościowe. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomuzykować w milej atmosferze.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 lipca 2011, 00:00,

Konkurs - Z wizytą na strychu - gra światła kurzu i rupieci

Wkrótce rozpocznie się SIERPIEń 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń terytorialnych. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: Z wizytą na strychu - gra światła kurzu i rupieci. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 sierpnia 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Z wizytą na strychu - gra światła kurzu i rupieci, w którym po 10 sierpnia - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, a szczególnie osoby, które oddały głos na ten temat w głosowaniu na forum mieszkańców: wybierz temat na najbliższy konkurs fotograficzny tematyczny.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
P.H.U. IZAR Eksport-Import
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: