Informacje6 czerwca 2008, 00:00,

Piaseczno pożar autobusów na zajezdni przy Energetycznej

W czwartek 5 czerwca 2008 roku, w godzinach wieczornych – wybuchł pożar na terenie zajezdni przy Energetycznej w Piasecznie. Pożar wybuch w jednym z autobusów zaparkowanych na parkingu przy Imola Piaseczno. Ogień szybko rozprzestrzenił się na inne pojazdy. Doszczętnie spaliły się dwa autobusy, a dwa kolejne zostały nadpalone.

Film z gaszenia pożaru, autor Jacenty

Według nie potwierdzonych domysłów mieszkańców Piaseczna, autobusy należały do firmy Mobilis i miały zostać przygotowane do obsługi zawieszonej linii Express Piaseczno, które miały wyjechać na nasze drogi od września 2008 roku: Express Piaseczno zawieszony do 1 września. Czy pożar, przedłuży oczekiwanie mieszkańców Piaseczna na powrót prywatnego przewoźnika na nasze ulice? Policja sprawdza, co było przyczyną pożaru. Mamy nadzieję, że pojawi się również oficjalna informacja, na temat dalszych planów przewoźnika. Przyłącz się do rozmowy na forum: POżAR przy IMOLA Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 czerwca 2008, 00:00,

Zawody wędkarskie dla dzieci na łowisku w Jeziorzanach

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Koło Wędkarskie SUM zapraszają wszystkie dzieci na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody wędkarskie odbędą się w najbliższą niedzielę 8 czerwca 2008 roku. Zbiórka i rejestracja uczestników, rozpocznie się o godzinie 6:00 na łowisku w Jeziorzanach. Wstęp wolny.

Zawody wędkarskie dla dzieci na łowisku w Jeziorzanach

Najlepsi młodzi wędkarze otrzymają cenne nagrody. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały dyplomy i słodycze. Serdecznie zapraszamy na zawody wędkarskie dla dzieci na łowisku w Jeziorzanach.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn