Informacje29 listopada 2015, 11:00,

Ostrzenie krawędzi, oczyszczanie ślizgu i polerowanie nart - bezpłatny serwis narciarski w galerii Auchan

Ostrzenie krawędzi, oczyszczanie ślizgu czy polerowanie nart – między innymi z takich usług będzie można skorzystać w bezpłatnym serwisie narciarskim, który w najbliższy weekend dostępny będzie w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

OSTRZENIE KRAWĘDZI, OCZYSZCZANIE ŚLIZGU I POLEROWANIE NART - BEZPŁATNY SERWIS NARCIARSKI W GALERII AUCHAN

Planujesz wypad na narty? Najwyższy czas przygotować sprzęt do zbliżającego się sezonu. Z profesjonalnego serwisu będzie można skorzystać już w najbliższy weekend 28 i 29 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Profesjonalni serwisanci przeprowadzą szereg niezbędnych prac. Klienci będą mogli skorzystać między innymi z trzyetapowego ostrzenia krawędzi bocznej. Przeprowadzone zostanie ono przy użyciu grubego, drobnego, a następnie diamentowego pilnika. Wśród dostępnych usług znajdą się również oczyszczanie ślizgu, cyklinowanie, szczotkowanie lub polerowanie, a także nakładanie smaru na gorąco.

Aby skorzystać z bezpłatnego serwisu, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł w sklepach i punktach usługowych na terenie galerii handlowej i zatrzymać paragon. Akcja nie dotyczy zakupów dokonanych w hipermarkecie.

Serwis narciarski będzie dostępny 28 i 29 listopada 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Z bezpłatnych usług można skorzystać między godziną 11.00 a 18.00.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Informacje27 listopada 2015, 19:00,

Spotkanie z Martą Maklakiewicz i projekcja filmu Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy w KDK Konstancin

27 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego na spotkanie z Martą Maklakiewicz autorką książki pt.: Maklak Oczami córki, oraz projekcję filmu Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy reż J. Gruza. Miejsce: KDK HUGONÓWKA ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SPOTKANIE Z MARTĄ MAKLAKIEWICZ I PROJEKCJA FILMU PRZYJĘCIE NA DZIESIĘĆ OSÓB PLUS TRZY W KDK KONSTANCIN

Wieczór poświęcony będzie wspomnieniom wybitnego aktora Zdzisława Maklakiewicza, którego role w filmach „Rękopis znaleziony w Saragossie”, „Wniebowzięci” czy w „Rejsie” przeszły do historii kinematografii. Aktor do dziś pozostaje ulubieńcem publiczności. Zawdzięcza to otaczającej go już za życia legendzie niezrównanego gawędziarza i improwizatora, znacznie odbiegającego od typowego aktora tamtych lat. Usłyszymy wiele anegdot z życia ikony polskiego kina, zapoznamy się z jego twórczością literacką i muzyczną a także obejrzymy fragmenty filmów oraz wywiadów. Imprezie będzie towarzyszyła promocja książki Marty Maklakiewicz „Maklak. Oczami córki”.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=3989&start=15