Informacje11 września 2008, 00:00,

Okolice Piaseczna wycieczka z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PO OKOLICACH PIASECZNA. Tym razem trasa wycieczki, będzie przebiegała po najbliższych okolicach Piaseczna. Podczas niedzielnej wycieczki odwiedzicie znane, a także mniej znane miejsca w naszym regionie. W programie najbliższej wycieczki, organizatorzy zaplanowali również ognisko.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 14 września 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.

Po wycieczce rowerowej, Pędziwiatr zaprasza na spacer po Piasecznie w ramach IV edycji Jarmarku Piaseczyńskiego. Podobnie jak w zeszłych latach po Piasecznie oprowadzi Was Pan Stanisław Hofman. Wycieczka nosi nazwę: Śladami Kolei Wąskotorowej w Piasecznie. Więcej informacji na temat Jarmarku, przeczytacie w informacji: Jarmark Piaseczyński w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na aktywne spędzenie najbliższej niedzieli!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 września 2008, 00:00,

OSTATNIE TAKIE TRIO zagra koncert Na Dobry Początek

Informujemy, że w najbliższy piątek 12 września 2008 roku, o godzinie 20:00 w Gospodzie Zalesie w Zalesiu Dolnym przy Al. 3-go Maja, odbędzie się koncert zespołu OSTATNIE TAKIE TRIO, pod tytułem: NA DOBRY POCZ¡TEK. Zespół Ostatnie Takie Trio wystąpi w składzie: Paweł Górski (gitara akustyczna i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon). Wstęp wolny. O koncercie dowiedziałem się z plakatów reklamowych, rozwieszonych na terenie Piaseczna. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno