Informacje2 lutego 2011, 00:00,

Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 2. numer

Ukazał się 2. numer gazety Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego! Drukowaną gazetę Okolica Flash, można znaleźć w Piasecznie m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy numer gazety: 2. numer gazety Okolica (pdf). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica Flash.

GAZETA OKOLICA FLASH

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Okolica Flash.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje31 stycznia 2011, 00:00,

147 potencjalnych dawców szpiku w Dzień Dawcy Szpiku

29 stycznia 2011 roku w Centrum Medycznym CMP w Piasecznie - Fundacja DKMS Polska przeprowadziła Dzień Dawcy Szpiku. Z radością informujemy, że w czasie dnia dawcy, udało nam się zarejestrować 147 potencjalnych dawców szpiku w ogólnopolskiej bazie dawców Fundacji DKMS. Dziękujemy wszystkim, którzy się zgłosili, aby się zarejestrować, dziękuję wolontariuszom, którzy poświęcili cały dzień na pracę przy wypełnianiu formularzy rejestracyjnych, dziękuję pielęgniarkom oraz lekarzom, dziękuję kierownikowi recepcji CMP Piaseczno - Pani Karolinie Kandzior, która również zgłosiła się jako wolontarusz na naszą akcję.

147 POTENCJALNYCH DAWCÓW W DZIEń DAWCY SZPIKU

Dziękuję koordynatorowi Fundacji CMP - Czy Mogę Pomóc? Panu Piotrowi Jędrzejczykowi za zorganizowanie grupy wolontariuszy. Dziękuję Burmistrzowi Piaseczna oraz Staroście Powiatu Piaseczyńskiego, za patronat nad akcją oraz wszystkim mediom za promowanie tej szczytnej idei. Bez Was wszystkich nie udałoby się uruchomić tej wspaniałej akcji. Wierzę, że nasze zaangażowanie przyniesie dobre owoce i że uratujemy choć jedno życie, bo kto ratuje choć jedno życie, ratuje cały świat.
autor/źródło: Paweł Walicki - Prezes Zarządu Centrum Medyczne CMP