Informacje29 marca 2007, 00:00,

Ogród Botaniczny w Powsinie zaprasza na wiosenny spacer

Ogród Botaniczny PAN w Powsinie zaprasza na wiosenny spacer. Tradycyjnie od 31 marca ogród będzie otwarty we wszystkie dni tygodnia od godziny 10:00 do 18:00. W kwietniu warto w Powsinie poszukać wiosny. W całym ogrodzie można spotkać można kilka odmian kwitnących forsycji, sasanek, pierwiosnków i innych mniej znanych gatunków.

Wybuch kolorów nastąpi w połowie kwietnia, kiedy zaczną kwitnąć hiacynty, których jest w ogrodzie ponad 60 odmian. Dodatkową atrakcją są liczne gatunki ptaków występujące na terenie Ogrodu, które szczególnie w kwietniu pięknie i intensywnie śpiewają. Ceny biletów: normalny 7 zł, ulgowy 5 zł; dzieci do lat 6 wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.ogrod-powsin.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje29 marca 2007, 00:00,

Napisali o nas w gazecie podwarszawskiej Nad Wisłą

Przeglądając najnowsze wydanie gazety podwarszawskiej Nad Wisłą (numer 6 z 22 marca 2007 roku) zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni przez redakcję gazety, która na łamach swojej gazety napisała kilka zdań o naszym prywatnym serwisie informacyjnym powiat-piaseczynski.info.

Napisali o nas w gazecie podwarszawskiej Nad Wisłą
kliknij aby powiększyć

W imieniu redaktorów prywatnego serwisu powiat piaseczyński, chciałbym podziękować redakcji gazety podwarszawskiej Nad Wisłą. Dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: