Informacje19 października 2016, 06:00,

Ograniczenia ruchu na ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Uwaga: w dniach 19 października (środa) do 15 listopada (wtorek) 2016 r. z powodu prac remontowych będą ograniczenia w ruchu na ulicy Bielawskiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej. Od środy 19 października w godzinach od 7.00 do 20.00 ul. Bielawska na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej będzie częściowo zamknięta dla ruchu kołowego, który będzie dopuszczony ruch jednokierunkowy, od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej. Pojazdy poruszające się w przeciwnym kierunku będą korzystać z wyznaczonego objazdu ul. Rynkową i Aleją 1000-lecia Państwa Polskiego.

OGRANICZENIA RUCHU NA UL. BIELAWSKIEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Trasa autobusu linii 710 komunikacji miejskiej od 19 października (środa) do 15 listopada (wtorek) 2016 r. zostaje zmieniona:
- autobusy jadące z Warszawy będą skręcały w Aleję 1000-lecia Państwa Polskiego, ul. Rynkową, następnie w lewo w ul. Bielawską do Mirkowskiej i dalej dotychczasową trasą w kierunku Piaseczna.
- autobusy jadące z Piaseczna będą z ul. Mirkowskiej skręcały w ul. Bielawską, następnie ul. Rynkową do Alei 1000-lecia Państwa Polskiego, a dalej w prawo w kierunku Warszawy dotychczasową trasą.
- przystanki w ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Rynkowej do Ronda AK nie będą obsługiwały linii 710.
- wyznaczono tymczasowe przystanki w Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w rejonie sklepu Lidl oraz w ul. Rynkowej w rejonie skrzyżowania z ul. Bielawską.

Roboty drogowe będzie prowadziła firma Pol-Dróg Warszawa Sp. z o. o. na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje21 października 2016, 20:00,

Spotkanie z Aleksandrem Dobą w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 października 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Dobą w Górze Kalwarii. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Zapraszamy!

Spotkanie z Aleksandrem Dobą w Górze Kalwarii

Aleksander Doba - podróżnik, turysta. Sport kocha od dawna. Jako szybownik ma wylatane 250 godzin, druga klasa wyszkolenia szybowcowego - srebrna odznaka szybowcowa z jednym diamentem. Na swym koncie ma 14 skoków spadochronowych i trzecią klasę wyszkolenia spadochronowego. Posiada też złotą odznakę turystyki kolarskiej. Jest żeglarzem i sternikiem jachtowym, ma patent rozszerzony na rejsy morskie. Obecnie największą jego pasją jest kajakarstwo. Jako kajakarz wiele wypraw odbył jako pierwszy człowiek i co więcej samotnie, m.in.: opłynął Bałtyk z Polic do Polic, opłynął Bajkał w Rosji, dopłynął za Koło podbiegunowe północne z Polic do Narwiku w Norwegii. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem dwa razy ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent, używając wyłącznie siły własny rąk. W 2011 roku na trasie Senegal – Brazylia oraz w 2014 roku na trasie Lizbona - Floryda. W 2013 roku za swoją pierwszą wyprawę został uhonorowany Super Kolosem - najbardziej prestiżowym wyróżnieniem podróżniczym w Polsce. W 2015 roku został wybrany najlepszym podróżnikiem świata przez National Geographic Ameryka. Obecnie przygotowuje się do trzeciej wyprawy transatlantyckiej na trasie Nowy Jork - Lizbona, którą zamierza kontynuować od maja 2017 roku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie