Informacje23 maja 2010, 00:00,

Nowy rozkład jazdy PPKS na trasie Prażmów - Warszawa

Uwzględniając zgłaszane wnioski, postulaty i propozycje, z dniem 1 czerwca 2010 roku zmianie ulega linia komunikacyjna relacji : Prażmów - Warszawa, Metro Wilanowska p/Zalesie Górne, Piaseczno. Komunikacja na tej trasie, będzie wykonywana według rozkładu jazdy, z którym możecie zapoznać się na stronie: pks.warszawa.pl/piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje24 maja 2010, 00:00,

Spotkania na krańcach świata - Klub Filmowy Konstancin

Konstanciński Klub Filmowy serdecznie zaprasza na spotkanie, podczas którego wyświetlony zostanie film SPOTKANIA NA KRAńCACH ŚWIATA, w reżyserii Wernera Herzog. Prezentacja filmu odbędzie się 25 maja 2010 roku o godzinie 19.00 w Filii KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Klubu Filmowego w Konstancinie.

Spotkania na krańcach świata (Encounters at the End of the World) reżyseria: Werner Herzog. Antarktyda w filmie Herzoga znajduje nowy wymiar i znaczenie. Południowe krańce naszego świata są magnesem dla plejady gwiazd nauki, którym znudziła się postindustrialna cywilizacja codzienności. Naukowcy pracują tu dla ludzkości, która wkrótce… ma opuścić Ziemię. Reżyser stawia pytania o to, kim są, jakie są ich marzenia. Jego bohaterowie są dość ekscentryczni. Elektryczne gitary na dachu stacji naukowej oddalonej o dziesiątki kilometrów od głównego miasteczka, to tylko jeden z wielu przykładów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna