Informacje6 grudnia 2010, 00:00,

Nowa rzeczywistość na terenie powiatu piaseczyńskiego

W Piasecznie po dziewięciu latach funkcję burmistrza przestanie pełnić Józef Zalewski. Pokonał go 60-letni Zdzisław Lis (PO), były wiceburmistrz odpowiedzialny za inwestycje, który zdobył ponad 58 proc. głosów. Ponad 90-procentowe poparcie dostał w komisjach w szybko zabudowywanym Józefosławiu, gdzie ludzie nie mogą się doczekać na naprawę dróg zniszczonych podczas budowy kanalizacji. Zalewski będzie musiał zadowolić się mandatem powiatowego radnego.

Zmiana warty również w Konstancinie-Jeziornie. Popieranego przez PiS Marka Skowrońskiego zastąpi 64-letni Kazimierz Jańczuk z PO, który zdobył prawie 54 proc. głosów. Skowroński pozostanie twardym recenzentem nowego burmistrza jako konstanciński radny. W Górze Kalwarii dotychczasowa burmistrz Barbara Samborska w ogóle nie przeszła do drugiej tury. Wygrał ją 51-letni Dariusz Zieliński popierany przez lokalny komitet Nasza Gmina Nasz Powiat. ¬ródło: warszawa.gazeta.pl

Zachęcamy Was, do przyłączenia się do rozmów mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, na forum: wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje6 grudnia 2010, 00:00,

Serwis Mieszkańców Powiat Piaseczyński na Facebooku

Kochani, Z dniem dzisiejszym niezmiernie miło mi poinformować o fakcie, że powstała strona Powiatu Piaseczyńskiego na Facebooku, a więc dotrzemy do większej ilości sympatyków Piaseczna i okolic i będę się ogromnie cieszyć, jeśli zostaną z nami na długo.

Zapisujcie się i twórzcie z nami facebookową społeczność nie tylko w serwisie, ale i tam!

Tutaj możecie się zapisać!
Tematy: