Informacje6 grudnia 2010, 00:00,

Serwis Mieszkańców Powiat Piaseczyński na Facebooku

Kochani, Z dniem dzisiejszym niezmiernie miło mi poinformować o fakcie, że powstała strona Powiatu Piaseczyńskiego na Facebooku, a więc dotrzemy do większej ilości sympatyków Piaseczna i okolic i będę się ogromnie cieszyć, jeśli zostaną z nami na długo.

Zapisujcie się i twórzcie z nami facebookową społeczność nie tylko w serwisie, ale i tam!

Tutaj możecie się zapisać!
Tematy:

Informacje6 grudnia 2010, 00:00,

Awaria wodociągu przy ul. Jana Pawła II/Wojska Polskiego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. (PWiK) informuje, że w wyniku awarii wodociągowej przy ul. Jana Pawła II róg ul. Wojska Polskiego nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Jana Pawła II (na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Powstańców Warszawy), ul. Fabrycznej i ul. Nad Perełką. Przewidywany termin usunięcia 6 grudnia 2010 roku godz. 24:00. Za utrudnienia przepraszamy.
autor/źródło: PWiK - www.pwikpiaseczno.pl