Informacje20 maja 2008, 00:00,

Nautobus Autobus Internetowy odwiedzi Gminę Tarczyn

Autobus Internetowy N@utobus odwiedził gminę Piaseczno, a teraz przyszedł czas na gminę Tarczyn. Urząd Miasta i Gminy Tarczyn, poinformował na swojej stronie www.tarczyn.pl, że w dniach od 21 do 23 maja 2008 w godzinach od 10:00 do 18:00, na terenie gminy Tarczyn, odbywać się będą bezpłatne szkolenia informatyczne dla wszystkich chętnych w ramach edukacyjnego projektu szkoleniowego: N@utobus Bezprzewodowy Autobus Internetowy. Mieszkańcy gminy Tarczyn, mogą odwiedzić N@utobus: 21 oraz 22 maja na Rynku w Tarczynie, natomiast 23 maja, na placu przy ul. Topolowej (przedłużenie Pawłowickiej) w Pawłowicach.

NAUTOBUS BEZPRZEWODOWY AUTOBUS INTERNETOWY ODWIEDZI TARCZYN

Nautobus, zaproszony do gminy Tarczyn przez tutejszy Urząd Miejski, ma zapobiec tak zwanemu wykluczeniu cyfrowemu, czyli zubożeniu życia wynikającemu z braku dostępu do treści i usług świadczonych drogą elektroniczną. W czasach, gdy rola Internetu jest niezwykle istotna i wciąż wzrasta, szeroka edukacja informatyczna stała się koniecznością. Dlatego w ramach opisywanego projektu w gminie Tarczyn, będzie realizowana tematyka szkoleń obejmująca wiele aspektów życia codziennego - od zastosowania technologii teleinformatycznych w szkołach, przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracyjnych do podstawowych kwestii związanych z obsługą komputera np. wysyłanie poczty e-mail. Wszyscy chętni, będą mogli wziąć udział za darmo w takich blokach edukacyjnych jak: e-Administracja, e-Zdrowie, e-Edukacja, e-Biznes, obsługa komputera, Internet czy bezpieczeństwo w sieci. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do N@utobusu, który odwiedzi gminę Tarczyn.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje20 maja 2008, 00:00,

Dzień Dziecka Olimpiada Sportowa Klub Dziecka Piaseczno

Zapraszamy wszystkie dzieci do wesołego spędzenia Dnia Dziecka w naszym Klubie Dziecka w Piasecznie. W dniu Waszego święta 1 czerwca 2008 roku, gwarantujemy Wam niezapomnianą zabawę. Uroczystość obchodzenia Dnia Dziecka zaczniemy o godzinie 17:00 wielkim otwarciem i przywitaniem wszystkich naszych małych gości. W programie przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych gier, konkursów i zabaw rekreacyjno - sportowych. Bohaterowie tego dnia: WSZYSTKIE DZIECI, będą mogły się zmierzyć, ze sobą w różnych sportowych rywalizacjach.

DZIEń DZIECKA W KLUBIE DZIECKA W PIASECZNIE

W naszym programie przewidzieliśmy np.: bieg o trzech nogach, taniec hula-hop, rzuty i skoki w dal, skoki w worku, bieg z przeszkodami, bieg zręcznościowy z jajkiem na łyżce. To tylko niektóre z atrakcji tego dnia. Na koniec każde dziecko otrzyma nagrodę. Impreza dostarczy wszystkim wiele atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Jeśli dopisze nam słoneczko, cała olimpiada zostanie zorganizowana na naszym zewnętrznym placu zabaw. Zarówno w plenerze, jak i w sali wewnątrz klubu Twoje dziecko wyjątkowo spędzi swoje święto DZIEń DZIECKA. Przyjdź na Dzień Dziecka do Klubu Dziecka :)

Zapisy na Dzień Dziecka, przyjmujemy do 28 maja 2008 roku, w Klubie Dziecka przy ulicy Orężnej 52 w Piasecznie. Cena imprezy wynosi 30 zł, za 2 godziny wspaniałej zabawy w towarzystwie innych dzieci. Kontakt telefoniczny: (022) 750-64-84 oraz 0609-806-484. Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl